За останні дні потонуло 3 людини
З початку року у водоймах Чернігівщини потонуло 46 осіб, з них 3 дітей. Така невтішна статистика є наслідком недотримання елементарних заходів безпеки громадянами під час відпочинку біля водойм.
В умовах спекотної погоди більшість населення обирає для відпочинку водойми. Проте спека і вода можуть бути дуже небезпечними у поєднанні. Ось деякі приклади, які свідчать, що порушення правил безпеки на відпочинку може обернутися трагедією.
Так 1 серпня близько 09:50 поблизу с. Деснянське Коропського району було виявлено та піднято на поверхню тіло 37-річного чоловіка. В вечорі він разом зі знайомими відпочивали біля водойми. Після вживання алкоголю, чоловік став купатися, проте така необережність обійшлася йому ціною власного життя.
Цього ж дня об 11 год. 30 хв. в с. Красилівка Бахмацького району зі ставка місцевими жителями було піднято на поверхню тіло 60-річного односельця. Який потонув під час купання.
Ще один трагічний випадок трапився з 45-річним мешканцем обласного центру тіло якого було піднято відпочиваючими з р. Десна поблизу м. Чернігова.
В усіх випадках обставини та причини трагічних випадків з'ясовують правоохоронні органи.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини отримала новітні криміналістичні лабораторії 09:50
Учора поліцейські отримали три сучасні мобільні криміналістичні лабораторії, оснащені високотехнологічним обладнанням для роботи безпосередньо на місцях подій.
Поліція Чернігівщини упродовж вихідних розшукала трьох зниклих підлітків 09:19
Вихідними до поліції надійшли повідомлення про зникнення трьох хлопців, двоє з них — рідні брати. На щастя, з дітьми все гаразд, їх оперативно розшукали.
16 червня: цей день в Україні і світі 08:39
День 1572 Російська агресія - Day 1572 Russian aggression
Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47
За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.
Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40
Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.