Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:04:21

Управління ДАБІ в Чернігівській області виявило суттєве порушення на будівництві житлового будинку в Ніжині

02.08.2016   14:38

В декларації про готовність до експлуатації об’єкта – 5-поверхового житлового будинку по вул. Овдіївська, 43 – замовником будівництва були вказані недостовірні дані.

В ході перевірки інспекторами держархбуднагляду було встановлено, що замовник будівництва, обслуговуючий кооператив ЖБК «Овдіївський», зазначив в декларації державний акт на право приватної власності на землю як підставу для використання земельної ділянки під будівництво. Однак виявилося, що кооператив не є власником вказаної земельної ділянки. 

За результатами перевірки було складено протокол про правопорушення  у сфері містобудівної діяльності та надано припис  про усунення порушення.

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини