Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 24 лютого, 14:40:23

Обговорили етапи підготовки проектів регіонального розвитку

02.08.2016   09:05Агенцiя

1 серпня в обласній раді відбулася одноденна фахова майстерня для голів районних рад області, яка впроваджується Українською асоціацією районних та обласних рад спільно з Асоціацією міст України, в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» («ПУЛЬС»).

У заході взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної ради Олена Зубок, експерт Української Асоціації районних та обласних рад з проектного менеджменту Володимир Шевчук, керівники районних рад та об'єднаних територіальних громад, відповідальні працівники апарату обласної ради.

Темою для обговорення фахової майстерні були головні аспекти розробки інфраструктурних проектів у відповідності до формату вимог Державного фонду регіонального розвитку.

Володимир Шевчук у своєму виступі зазначив, що сьогодні, в умовах децентралізації та реформування місцевого самоврядування, особливо важливим є проведення такого практикуму, оскільки це дасть змогу акцентувати увагу на ті труднощі, що виникають у роботі відповідних органів місцевого самоврядування.

Експерт Асоціації розповів учасникам заходу про підготовку проектів регіонального розвитку за рахунок Державного фонду регіонального розвитку, зокрема, про нормативно-правове забезпечення, умови та критерії фінансування проектів, механізми їх відбору, обов'язковою складовою яких мають бути інноваційні складові.

Разом з тим, Володимир Шевчук окремо зупинився на головних аспектах розробки інфраструктурних проектів, порядку їх реєстрації, основних вимогах до змісту, планування кошторису тощо. Тематикою даних проектів, за його словами, можуть бути розвиток ІТ-технологій, електронне врядування, освіта, охорона здоров'я, екологічна безпека, підвищення ефективності надання адміністративних послуг, запровадження енергозберігаючих технологій та інше.

Після презентації теми заходу відбувся жвавий діалог, у ході якого керівники районних представницьких органів влади, територіальних громад отримали кваліфіковані відповіді на всі хвилюючі їх запитання.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту

У Чернігівській ОДА створюється Департамент культури, молоді та спорту 13:38

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації» та з метою оптимізації структури Чернігівської облдержадміністрації 21 лютого голова ОДА Андрій Прокопенко підписав розпорядження, згідно з яким створюється Департамент культури, молоді та спорту облдержадміністрації.

Щодо захворюваності на кір. Офіційно

Щодо захворюваності на кір. Офіційно 13:31

З початку епідемічного підйому захворюваності на кір в області зареєстровано 1213 випадків захворювання (підозри) на кір.

Про державну субвенцію та Адама Киселя

Про державну субвенцію та Адама Киселя 13:22

Чи отримає Киселівська ОТГ, так само як інші, де вибори пройшли у грудні минулого року, державну інфраструктурну субвенцію? Це одне з питань, що прозвучало під час семінару в Киселівці.

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу

Куликівець Олександр Чава став абсолютним чемпіоном області з армрестлінгу 13:12

22 лютого у Прилуках проходив Чемпіонат області з армрестлінгу. Серед учасників чемпіонату і 25 -річний атлет-рестлер Олександр Чава з Куликівки.

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету

У Кіптівській ОТГ пишуть проєкти громадського бюджету 13:00

У Кіптівській ОТГ пройшов марафон з написання проектів громадського бюджету, який цього року громада реалізує вперше. З міського бюджету передбачено виділити 150 тис. грн, що будуть спрямовані на ініціативи жителів адміністративного центру і сіл громади.