Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 січня, 13:21:18

Укравтодор виніс ще 7 доган керівникам Служб автодоріг в областях. І чернігівському також

28.07.2016   12:23Агенцiя

Чергова перевірка ДП «Дорцентр» виявила невідповідність якості виконання робіт з поточного середнього ремонту в 7 областях.

З 1 по 6 липня ДП «Дорцентр» перевірив виконання робіт з поточного середнього ремонту та виявив порушення якості та контролю за нею у Вінницькій, Донецькій, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій, Харківській та Чернігівській областях. Начальники Служб автодоріг в цих регіонах отримали догани за невиконання своїх професійних обов’язків. Відповідний наказ Євгеній Барах підписав 18 липня 2016 року.


Зокрема, були виявлені такі порушення:

- Асфальтобетонна суміш не відповідала нормативним вимогам у Вінницькій, Донецькій, Івано-Франківській та Чернігівських областях;

- Була відсутня погоджена схема організації дорожнього руху, місця виконання робіт об лаштовані з порушенням у Вінницькій, Донецькій, Івано-Франківській, Рівненській, та Чернігівській областях;

- Відсутній технічний нагляд з боку Служби в Івано-Франківській області;

- Невідповідність товщини влаштованих шарів покриття в Івано-Франківській області;

- Занижене узбіччя у Вінницькій, Івано-Франківській, Харківській та Чернігівській областях;

- Відсутня горизонтальна дорожня розмітка у Чернігівській області.


«Вперше за багато років Укравтодор має значне фінансування на відновлення дорожньої мережі країни. Ми взяли на себе відповідальність за якісне та ефективне використання цих коштів, тому халатність у роботі для нас неприпустима. Перевірки продовжаться і, я сподіваюся, що всі нарешті навчаться виконувати свої професійні обов’язки так, щоб нам не було за них соромно, а дорожня галузь поверне довіру громадян до своєї роботи», – зазначив Євгеній Барах тимчасовий очільник Укравтодору.

 
Нагадаємо, 18 липня 2016 року Євгеній Барах змінив керівництво у двох найважливіших структурах, що знаходяться у сфері управління Укравтодору – ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» та ДП «Укрдорінвест». Реформування галузі починається з відповідних кадрових рішень, що на думку очільника Держагентства, призведе до повної зміни як роботи господарства, так і думки населення про його діяльність.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко

Чернігівська область – одна з лідерів за темпами будівництва, – Андрій Прокопенко 10:38

Чернігівщина за підсумками 2019 року посіла 2 місце серед областей за темпами росту будівництва, піднявшись на 9 позицій порівняно з попереднім роком.

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій

У Чернігові розпочинається реконструкція водопроводу на вулиці Промисловій 10:19

Відповідно до затвердженої інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал», з 27.01.2020 розпочинається реконструкція водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної.

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств

Андрій Прокопенко: Чернігівська область має значний потенціал для створення нових інноваційних підприємств 10:17

Створення індустріального парку «Менський» є реальним прикладом впровадження інноваційної бізнес-ідеї на території об`єднаної територіальної громади. Кожна громада Чернігівщини у найближчій перспективі може приступити до реалізації інвестпроєктів, які б давали економічний ефект і таким чином залучати в область інвесторів.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:40

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 27 січня до 8:00 28 січня 2020 року.

На кордоні знову вилучили марихуану

На кордоні знову вилучили марихуану 08:56

Днями, до міжнародного автомобільного пункту пропуску «Сеньківка», пішки на вихід з України прибув 35-річний громадянин Молдови.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини