Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 26 січня, 23:08:30

"Соломія" вже допомагає

28.07.2016   12:18

За ініціативи групи батьків, які виховують та доглядають дітей з інвалідністю та за сприяння Ніжинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, клієнтами якого є більшість таких сімей, у Ніжині створено нову громадську організацію «Ніжинська міська організація батьків та дітей з особливими потребами «Соломія»».

Організацію вирішили назвати ім’ям ніжинської дівчинки, яка народилась із тяжкою і рідкісною вадою серця та своїм коротким життям об’єднала зусилля багатьох небайдужих людей у прагненні її врятувати.

Усі благодійні кошти, зібрані на оперативне лікування немовляти, сім'я, що перебувала під соціальним супроводом центру, передала на порятунок інших людей, здебільшого дітей, а також на ремонт частини приміщення дитячого відділення міської лікарні та придбала офтальмологічне обладнання для лікування дітей з вадами зору. І вже за власні кошти встановила на алеї центрального міського парку імені Т. Шевченка лаву для відпочинку з табличкою, на якій зроблено написи: «Від янголятка Соломійки – добрим серцям» та «Раз добром зігріте серце вік не прохолоне» Т. Шевченко».

За короткий період, від виникнення ідеї створення ГО «Соломія» до її реєстрації, ініціативній групі у складі батьків дітей з особливими потребами вдалося досягти значних результатів спільної роботи: за підтримки депутатів міської ради добавлено бюджетні кошти для забезпечення дітей-інвалідів ліками на пільгових умовах; при дитячій поліклініці відкрито новий офтальмологічний кабінет із сучасним обладнанням для корекції зору у дітей; у тісній співпраці із міським центром соціальних служб для сімей, в яких є діти з вадами здоров’я, організовано декілька святкових та освітньо-розважальних заходів із залученням волонтерів та спонсорів; створено сайт організації; один із членів її ради побував на семінарі з обміну досвідом реабілітації осіб з інвалідністю в м. Умань; із залученням професійних фотографів започатковано благодійну фотосесію «Життя прекрасне» - для сімей, в яких виховуються діти з особливими потребами.

Останні новини Чернігівщини

Як стати щасливою. 8 рецептів жіночого щастя від героїнь знаменитих фільмів 15:55

"Що таке жіноче щастя: а) вийти заміж так, щоб не потрібно було працювати б) знайти таку роботу, щоб не потрібно було виходити заміж в) вигадайте свій варіант відповіді"

Смачні рецепти вихідного дня:

Смачні рецепти вихідного дня: "троянди" із творожного тіста 15:53

Печиво, про яке йтиметься далі готується просто, але вимагає трохи більше зусиль ніж звичайно. Тут доведеться мати справу із безейним кремом. Але результат того вартий: ніжне сирне тісто, яке огортає безе. І все це нагадує троянду.

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року

Гороскоп на тиждень з 27 січня до 2 лютого 2020 року 15:48

Намагайтеся не давати волю негативним емоціям, бо це не допоможе розрядитися, а навпаки, надовго зупинить розвиток справ і розв'язання проблем. Краще спілкуватися з приємними людьми.

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям

Названо 27 пакетів безоплатних медпослуг українцям 14:31

Національна служба здоров’я України (НСЗУ) оприлюднила 27 пакетів медичних послуг Програми медичних гарантій на 2020 рік, які будуть безкоштовно надаватися українцям.