Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 23 січня, 16:35:00

Завдяки принциповій позиції прокуратури, комплекс будівель готелю "Брянськ" передано в державну власність

28.07.2016   12:14

За позовом прокуратури області судом ухвалено рішення про передачу в державну власність комплексу будівель турготелю «Брянськ», яке підтверджено вищестоящими судовими інстанціями, набрало законної сили та передано на виконання.

Прокуратурою доведено, що вказане нерухоме майно ще у 1994 році незаконно вибуло з державної у приватну власність. З метою поновлення майнових прав держави вжито вичерпних заходів  представницького характеру.

У подальшому Кабінетом Міністрів України 24.06.2016 прийнято розпорядження про передачу нерухомого майна  – комплексу будівель турготелю «Брянськ» у місті Чернігові до сфери управління Міністерства юстиції.

Разом з цим, користувачі нерухомості, намагаючись відтермінувати виконання судового рішення неодноразово зверталися до суду із заявами про відстрочення вчинення виконавчих дій, обґрунтовуючи їх надуманими обставинами: відсутністю у держави реальної можливості захистити майно від руйнації та ефективно використовувати його; доцільністю збереження майна виключно нинішнім користувачем та інше.

За активної позиції прокуратури області вказані заяви про відстрочення виконання судового рішення судом відхилено (останнього разу - 21.07.2016).

Завдяки послідовній позиції прокуратури, комплекс будівель готелю «Брянськ» площею 5 288 м2  вартістю 1,9 млн грн (балансова вартість станом на 2000-роки)  за актом приймання – передачі 26 липня 2016 року передано у державну власність.

Останні новини Чернігівщини

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин

Муніципальна варта Чернігова ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин 14:49

Співробітники Муніципальної варти Чернігова тільки з початку тижня ліквідували 34 графіті із рекламою психотропних речовин на будівлях міста.

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день

ЦНАП Чернігова - п'ятий в Україні по кількості послуг за день 14:26

Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) міста Чернігова - п'ятий в Україні по кількості наданих послуг. У середньому за один робочий день тут надається понад 1600 послуг, тобто щомісяця надходить понад 42000 звернень.

Відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради

Відбулось засідання виконавчого комітету Ніжинської міської ради 14:12

23 січня у малій залі відбулося засідання виконавчого комітету під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

“Сіверські клейноди” привітали з днем соборності жителів Прикарпаття

“Сіверські клейноди” привітали з днем соборності жителів Прикарпаття 12:56

В Івано-Франківському національному академічному драматичному театрі імені Івана Франка 22 січня з нагоди 101-ї річниці Соборності України відбувся святковий концерт “В єдності – сила народу”.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини