Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 листопада, 21:09:59

Про спільний розвиток територій говорили в Корюківці

28.07.2016   10:44

Виїзний семінар-тренінг «Спільний розвиток територій» 26 липня відбувся в Корюківському районі.

Захід, що  пройшов за ініціативи Корюківської районної ради, Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, Сіверського інституту регіональних досліджень, зібрав державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Корюківщини.

Проблематика семінару стосувалася різних аспектів розвитку територій та проблем у сприйнятті спільного розвитку. Розкривалися також питання «персональний план розвитку для особи та держави», «базова інфраструктура територій», «оцінка і визначення пріоритетів спільного розвитку».

Залучення до участі у семінарі, крім штатних викладачів Центру, волонтера Корпусу Миру США в Україні Кайла Колда, дало можливість нестандартно підійти до висвітлення проблематики семінару. Адже, як зазначив волонтер, іноді зсередини, зі свого робочого місця ми не бачимо деяких проблем. Натомість цілком очевидними та зрозумілими вони стають завдяки зовнішньому, сторонньому погляду.

Відтак, рамках навчання посадовці в активній тренінговій формі працювали над вирішенням практичних питань, зокрема вчилися планувати свою діяльність, нестандартно вирішувати поставлені перед ними завдання, визначати пріоритети та аналізувати проблеми.

Останні новини Чернігівщини

Там де на зупинках

Там де на зупинках "плюс новий павільйон", має бути "мінус торговий кіоск", - Чернігівський міський голова 16:01

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко поставив вимогу при встановленні на зупинках громадського транспорту нових зупинкових павільйонів єдиного зразка і оновленні цих майданчиків максимально працювати над тим, щоби старі торгові кіоски звідти саме прибиралися, а не переставлялися вбік.

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців

Андрій Прокопенко зустрівся із сім’ями загиблих бійців 15:54

21 листопада, голова Чернігівської ОДА Андрій Прокопенко зустрівся із родинами загиблих на війні воїнів, об’єднаних в громадську організацію «Єдина родина Чернігівщини».

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову

Протягом тижня у порушників вилучено 71 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 34 од. заборонених знарядь лову 15:44

За період з 14 по 21 листопада Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 33 порушення Правил рибальства.

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine

Пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine 15:32

20 листопада в ДПТНЗ «ЧВПУ» пройшов перший етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності WorldSkills Ukraine з компетенції – слюсарні роботи.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 15:24

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.