Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 лютого, 14:19:28

Про спільний розвиток територій говорили в Корюківці

28.07.2016   10:44

Виїзний семінар-тренінг «Спільний розвиток територій» 26 липня відбувся в Корюківському районі.

Захід, що  пройшов за ініціативи Корюківської районної ради, Чернігівського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів, Сіверського інституту регіональних досліджень, зібрав державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Корюківщини.

Проблематика семінару стосувалася різних аспектів розвитку територій та проблем у сприйнятті спільного розвитку. Розкривалися також питання «персональний план розвитку для особи та держави», «базова інфраструктура територій», «оцінка і визначення пріоритетів спільного розвитку».

Залучення до участі у семінарі, крім штатних викладачів Центру, волонтера Корпусу Миру США в Україні Кайла Колда, дало можливість нестандартно підійти до висвітлення проблематики семінару. Адже, як зазначив волонтер, іноді зсередини, зі свого робочого місця ми не бачимо деяких проблем. Натомість цілком очевидними та зрозумілими вони стають завдяки зовнішньому, сторонньому погляду.

Відтак, рамках навчання посадовці в активній тренінговій формі працювали над вирішенням практичних питань, зокрема вчилися планувати свою діяльність, нестандартно вирішувати поставлені перед ними завдання, визначати пріоритети та аналізувати проблеми.

Останні новини Чернігівщини

"Слово, обірване в Биківні". Відбулася відкрита лекція про митців - жертв репресій 13:33

Михайль Семенко, Майк Йогансен, Вероніка Черняхівська та десятки й сотні інших українських митців стали жертвами «Великого терору» й поховані в Биківні під Києвом.

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала

Для постраждалих від домашнього насильства запрацювала "гаряча лінія" 13:17

Сервіс цілодобово доступний за номером 15-47. Дзвінки є безкоштовними зі стаціонарних та мобільних телефонів, анонімними та конфіденційними.

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів

NASA запустило ракету із деталями з чернігівських заводів 12:37

У суботу, 15 лютого, із Центру космічних польотів на острові Уоллопс (штат Вірджинія, США) проведено перший у 2020 році пуск ракети-носія середнього класу «Антарес».

Близько тисячі працівників підготує служба зайнятості до весняно-польового сезону

Близько тисячі працівників підготує служба зайнятості до весняно-польового сезону 12:22

Весна традиційно пожвавлює попит на робочі руки, адже саме в цю пору року стартують весняно-польові роботи, тому кваліфіковані робітники на селі неабияк потрібні.

Відбулось позачергове засідання 67 сесії Ніжинської міської ради

Відбулось позачергове засідання 67 сесії Ніжинської міської ради 12:11

17 лютого під головуванням міського голови Анатолія Лінника відбулася позачергова 67 сесія VII скликання Ніжинської міської ради, у роботі якої взяли участь 22 зареєстрованих депутата, керівники комунальних підприємств, структурних підрозділів та виконавчих органів міської ради, представники Громадської ради та Ради підприємців, жителі міста та ЗМІ.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини