Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 вересня, 17:07:27

Відбувся дводенний вишкіл "Шляхами отамана Галаки"

25.07.2016   11:10

Три групи учасників вийшли з різних точок зараня визначеними маршрутами. Кожен із маршрутів був по-своєму унікальним і передбачав прохід пересічною місцевістю - лісом, болотами, подоланням водяних перешкод.

Чернігівські патріоти проклали свій шлях поблизу сіл Замглай, Пилипча, Грибова Рудня та Олешня. Вони заходяться у Ріпкінському районі і з ними безпосередньо пов’язані бойові походи славного отамана.

У селі Пилипча, де народився та похований отаман Галака (Іван Васильчиков), представники духовенства УПЦ КП (отець Євген Орда) та місцевими жителями провели панахиду. Під час невеликого мітингу пролунали спогади та теплі слова на адресу народного месника - "поліського Робін Гуда".

Під час московського окупаційного режиму отамана Галаку намагалися очорнити та принизити до рівня ватажка банди, що наживалась виключно на грабунках єврейського населення. Але приховували той факт, що все керівництво Ріпкинської більшовицької влади та командири продзагонів були євреями.

І славнозвісний напад Васильчикова на райцентр Ріпки був направлений не на місцеве населення, а на знищення окупантів та підтримуваний нею т.зв. «загін єврейської самооборони».

Останні новини Чернігівщини

Сучасні технології проти раку: у Чернігові обговорили досягнення ядерної медицини 17:07

Фахівці з ядерної медицини, радіаційної онкології та суміжних галузей з різних регіонів України зібралися в Чернігові, щоб обговорити сучасні досягнення ядерної медицини в Україні

На Чернігівщині службовця підозрюють у розтраті понад 200 тисяч гривень з програми «єВідновлення» 17:03

Службовець сільради Ніжинського району підозрюється у розтраті понад 200 тис. грн бюджетних коштів на відновленні пошкодженого житла

Назарій Остапчук — чемпіон світу з пара-армрестлінгу! 12:16

З 10 до 23 вересня в місті Албена (Болгарія) відбувається чемпіонат світу з пара-армрестлінгу серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату та порушеннями зору.

Спортсмени Чернігівщини здобули командні та особисті нагороди чемпіонату України з бойового самбо 11:53

Цими вихідними у Києві паралельно з Кубком України серед дорослих розділ «Лайт» відбувся і чемпіонат України з бойового самбо розділ «Про-фул» серед дітей старшого віку (2015-2016 рр.н.), юнаків молодшого віку (2013-2014 рр.н.) та юнаків середнього віку (2011-2012 рр.н.)

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини