Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 24 липня до 8:00 25 липня 2016 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 2:
- в с. Довжик Чернігівського району, по вулиці Любецькій, 3 близько 3 год. 24 липня водій, особа якого встановлюється, керуючи автомобілем "Daewoo Lanos", здійснив наїзд на пішохода, що рухався по узбіччю дороги у попутному напрямку. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження;
- в м. Чернігові на перехресті вулиць Котляревського та П’ятницької близько 11 год. 53 хв. 24 липня водій автомобіля "Audi А-4" здійснив зіткнення з автомобілем "Volkswagen Caddy". Внаслідок пригоди водій автомобіля "Volkswagen Caddy" отримав тілесні ушкодження та був доставлений каретою швидкої допомоги до травмпункту Чернігівської міської лікарні №2.
Пожежі – 3, з них 2 пожежі в житловому секторі та 1 пожежа на транспорті.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 11-13 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 11 мкр/год, Семенівка – 13 мкр/год., Сновськ – 11 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 24 липня до 20 години 25 липня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-східний 5-10 м/с. Температура по області вночі 13-18º, вдень 26-31º тепла.
По Чернігову температура вночі 16-18º, вдень 28-30º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21
На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.
Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33
Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».
Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09
Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.
Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35
З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.
Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14
У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.