Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 14:47:15

Українець перевозив авіаційний пристрій з підвищеним радіаційним фоном

25.07.2016   08:08

Під час перевірки в пункті пропуску «Нові Яриловичі» автомобіля «Рено», який прямував до Білорусі відбулось спрацювання сигналу радіаційного комплексу «Янтар».

Прикордонниками Чернігівського загону спільно з інспектором Державної екологічної інспекції та представниками  митниці було проведено радіаційне обстеження автомобіля та речей за допомогою переносного дозиметра-радіометра. 

Під час перевірки на задньому сидінні автомобіля в сумці оглядовою групою був виявлений авіаційний пристрій для вимірювання висоти, який у 10 разів перевищував  радіаційний фон.

В результаті перевірочних заходів було встановлено, що зазначений пристрій дістався водію, громадянину України  в спадок від одного з родичів, який раніше служив в повітряних силах.

За даним фактом проінформовано представників Державної служби з надзвичайних ситуацій. Очікується прибуття представників Українського державного об'єднання "Радон" для подальшої експертизи та утилізації.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression