Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 11:57:12

Чернігівці - серед лідерів в Україні за кількістю передплачених газет і журналів на одного жителя

11.07.2016   16:06Агенцiя

В області завершилась передплата періодичних видань на друге півріччя. І хоча про остаточні підсумки ще говорити зарано, попередні результати свідчать: чернігівці, як і раніше, залишаються серед лідерів в Україні за кількістю передплачених газет і журналів на одного жителя.

Як зазначає директор Чернігівської дирекції УДППЗ «Укрпошта» Олег Обушний, підприємство ще на початку кампанії поставило мету якщо і не перевершити, то хоча б наблизитись до показника 1-ого півріччя. По завершенні передплати на всеукраїнські видання жителі області передплатили близько 500 тисяч примірників періодики, при цьому лише обласних та районних газет і журналів передплачено близько 235 тисяч.

- Тиражі загальноукраїнських видань дещо нижчі, ніж це було на 1 січня 2016 року, - говорить Олег Обушний, - до прикладу, зменшилась кількість передплатників газети «Урядовий кур»єр». Якщо у 1-ому півріччі їх було 638 примірників, то зараз 603. Дещо втратив тираж і «Голос України». Ці видання передплачують в основному установи та організації. Можливо, зменшення тиражів пов»язане з початком відпусток і настанням дачно-городнього періоду – хтось просто не встиг завчасно здійснити передплату.

Серед обласних тижневиків, за словами Олега Обушного, традиційно у передплатній кампанії лідирують «Гарт» і «Вісник Ч», котрі упевнено тримають свої тиражі: це понад 70 тисяч і понад 53 тисяч примірників відповідно. Чимало шанувальників мають також газети «Деснянка» і «Чернігівщина».

- Поважають громадяни свою чернігівську пресу, в тому числі і так звані районні видання, насамперед за їхню стабільність, - наголошує директор, - крім того, саме з наших видань вони можуть дізнатись першими про головні новини як регіону загалом, так і свого району зокрема. І головне – люди їм довіряють.

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».