Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 30 листопада, 19:14:47

Відбулась спільна нарада з питань профілактики та протидії незаконним порубкам лісу

11.07.2016   16:03Агенцiя

У роботі наради взяли участь начальники Ріпкинського та Куликівського відділів Чернігівської місцевої прокуратури Симоненко А.В. та Руденок О.В., начальники Чернігівського відділу поліції ГУНП в області Кагітін С.Ф., Ріпкинського, Куликівського та Чернігівського ВП ЧВП ГУНП в області Іванішев Ю.О., Кононченко Р.М. та Матвійчук Р.В., заступник начальника Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства Пономаренко Ю.Б., заступник начальника ДЕІ в Чернігівській області Дзюба В.А., керівники лісогосподарських підприємств.

На нараді обговорено стан протидії злочинам пов’язаним з незаконною вирубкою лісу, досудового розслідування у кримінальних провадженнях цієї категорії та відшкодування збитків, спричинених державним інтересам.

Керівник Чернігівської місцевої прокуратури Розинка С.О. зазначив, що забезпечення вирішення проблемних питань у сфері охорони та захисту лісу потребує чітких, скоординованих дій як органів контролю, так і правоохоронців. Першочерговими кроками для наведення правопорядку повинен стати план дій, який сприятиме врегулюванню ситуації, пов’язаної із незаконною вирубкою лісу.

Зазначив, що турбує і той факт, що переважна більшість незаконно придбаної деревини, в т.ч. числі і внаслідок рубок, у подальшому переробляється на пилорамах, власники яких, не ставши суб/’єктом підприємницької діяльності, без дозволів, і далі продовжують здійснювати протиправну свою діяльність. У зв’язку з цим необхідно вжити скоординованих заходів до проведення перевірок в їх діяльності.

Керівники правоохоронних органів, директори лісогосподарських підприємств мали змогу доповісти про виконання покладених на них повноважень, надати пропозиції щодо узгоджених дій на вказаному напрямку роботи.

За результатами наради розроблено ряд узгоджених заходів щодо підвищення ефективності протидії незаконним порубкам лісу.
Станом на 01.07.2016 у провадженні слідчих Чернігівського ВП ГУНП в області та його відділень перебуває 54 кримінальні провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ст. 246 КК України.

З них:
У провадженні Чернігівського ВП ГУНП в області перебуває 1 кримінальне провадження (розпочато у 2016 році), Чернігівського РВП ЧВП ГУНП в Чернігівській області перебуває 44 кримінальні провадження (13 розпочато у 2015 році, решта у 2016), Ріпкинського ВП ЧВП ГУНП в області – 8 кримінальних проваджень (5 розпочато у 2015 році, 3 – у 2016), Куликівського ВП ЧВП ГУНП в області – 1 кримінальне провадження (розпочато у 2015 році).
Найбільше збільшення фактів незаконних рубок лісу відбулось на території Чернігівського району.

Останні новини Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини

Ворог продовжує обстрілювати прикордоння Чернігівщини 16:38

Вчергове окупанти поцілили по прикордонню Чернігівщини і Сумщини.

До уваги мешканців Чернігова і району!

До уваги мешканців Чернігова і району! 16:33

Сьогодні з 16:30 до 20:00 будуть проводитися нічні стрільби з використанням автоматичної стрілецької зброї на полігоні на околицях міста.

Як вимушені переселенці допомагають Менській громаді. Історія Світлани 14:51

Якщо людина мала сильну громадську свідомість та позицію до того, як почалось повномасштабне вторгнення, то вона її не позбувається і тепер, а навпаки - максимально адаптується в умовах війни на новому місці і допомагає громаді, яка її прийняла.

 Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД?

Як переживають війну люди з діагнозом ВІЛ/СНІД? 11:06

За 9 місяців цього року в Чернігівській області виявлено 265 нових випадків ВІЛ-інфекції. В порівняні з минулими роками, ця цифра не збільшилась. Але вона могла би бути меншою, якби не бойові дії на нашій території. Війна – це завжди кров. А кров - один із можливих шляхів передачі ВІЛ. Тому кількість звернень в області щодо обстеження на ВІЛ, починаючи з квітня, відчутно зросла. Про це розповідає піар-менеджерка ГО «Відродження нації» Ірина Кравець.

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи

Відбулося засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання: підсумки роботи 10:49

Низку важливих рішень щодо життєдіяльності Чернігівщини в умовах воєнного стану прийняли сьогодні депутати у ході пленарного засідання 12 сесії обласної ради восьмого скликання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини