Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 11:38:03

Майже дві третини респондентів вважали, що відповідальність за їхній добробут має нести як держава, так і вони самі

11.07.2016   12:23Агенцiя

Самооцінка домогосподарствами рівня своїх доходів за інформацією Головного управління статистики у Чернігівській області.

У рамках постійного  вибіркового  обстеження  умов  життя домогосподарств, на початку поточного року проведено опитування населення щодо самооцінки рівня своїх доходів у 2015 році.

Визнали рівень своїх доходів достатнім, але заощаджень не робили, 37% сімей Чернігівщини, а частка домогосподарств, що робили заощадження, склала майже 5% (в Україні 46% та 6% відповідно). Найбільше робили заощадження в Дніпропетровській та Кіровоградській областях.

Вважали свій дохід достатнім для нормального харчування, але обмежували себе в споживанні непродовольчих товарів та послуг 53% домогосподарств області (43% – в Україні).

Разом із тим, не змогли забезпечити навіть достатнє харчування 6% домогосподарств області, а в країні – 5%.

Майже дві третини респондентів (61%) вважали, що відповідальність за їхній добробут має нести як держава, так і вони самі, 18% – переважно держава, кожен восьмий – повністю держава. Лише 9% домогосподарств покладалися в забезпеченні належного рівня свого добробуту переважно або виключно на себе.

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».