Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 26 листопада, 11:09:09

Підземний перехід біля готелю "Україна" у центрі Чернігова має бути відремонтований до... ?

11.07.2016   07:35

Виконком Чернігівської місьуради 7 липня скасував своє попереднє рішення від 3 липня 2013 року про визначення замовника реконструкції підземного переходу на перехресті проспектів Миру та Перемоги.

Рішенням виконкому від 3 липня 2013 року комунальному підприємству «Чернігівбудінвест» міської ради доручено укласти інвестиційний договір щодо реконструкції підземного переходу на перехресті проспектів Миру та Перемоги з учасником відкритого конкурсу на кращу інвестиційну пропозицію – товариством з обмеженою відповідальністю «Клубінвест».

Принциповою вимогою до проведення усього комплексу робіт із реконструкції підземного переходу є терміни виконання проектних та будівельних робіт, які не повинні перевищувати півтора роки від дня затвердження містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки виконкомом міської ради.

Втім, термін виконання робіт ТОВ «Клубінвест» сплинув 15 січня 2015 року, адже містобудівні умови і обмеження комунальному підприємству «Чернігівбудінвест» міської ради для реконструкції підземного переходу зі збільшенням його площі на перехресті проспектів Миру та Перемоги були затверджені та надані рішенням виконкому від 15 липня 2013 року, а рішенням від 18 листопада 2013 року були внесені зміни.

У зв’язку з неукладеним у визначений термін інвестиційного договору між КП «Чернігівбудінвест» міської ради та ТОВ «Клубінвест» члени виконкому визнали пункт 4 рішення виконкому від 3 липня 2013 року таким, що втратив чинність. Адже за цей час інвестор розробив лише проект реконструкції.

Чернігівський міський голова повідомив, що міська влада готова до діалогу і протягом декількох місяців веде перемовини з інвестором щодо визначення термінів початку виконання робіт, проте він уникає підписання будь-яких угод стосовно зобов’язуючих термінів.

Владислав Атрошенко наголосив, що це найважливіший підземний перехід у центральній частині міста і його необхідно відремонтувати до початку зими, адже у такому занедбаному стані він дуже небезпечний для чернігівців.

Як можливий варіант він запропонував знайти кошти у міському бюджеті перш за все для ремонту сходинок переходу до настання холодів, а пізніше інший інвестор має продовжити повну реконструкцію підземного переходу.

Останні новини Чернігівщини

Робота є на підприємствах легпрому

Робота є на підприємствах легпрому 10:43

Традиційно однією з провідних галузей економіки Чернігівщини є легка промисловість.В області зареєстровано понад 382 суб’єкти господарювання легпрому. Незважаючи на теперішній непростий воєнний період, підприємства працюють і потребують кваліфікованих кадрів. Знайти потрібних працівників допомагає служба зайнятості.

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації

Напрямки діяльності міста на 2023 рік визначені. Але чим житиме Чернігів, в першу чергу, залежатиме від безпекової ситуації 10:10

Забезпечувати функціонування міста в умовах війни, продовжити відновлювати пошкоджені об'єкти інфраструктури, сприяти стабільному функціонуванню економіки. Це кілька з пріоритетних напрямків, за якими планує жити та працювати Чернігів протягом наступного року. Вони визначені проєктом Програми економічного та соціального розвитку на 2023-й, який погодили на засіданні виконавчого комітету 24 листопада.

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині

Скасовано рішення про ліквідацію п’яти шкіл на Чернігівщині 10:05

Господарським судом Чернігівської області задоволено позови прокурорів про визнання незаконними та скасування рішень органів місцевого самоврядування про ліквідацію п’яти загальноосвітніх шкіл у Корюківському та Прилуцькому районах.

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, зареєстровані в області за минулу добу 09:32

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 3 пожежі. Внаслідок цих подій постраждала 1 особа.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія.

 В Чернігівському пологовому будинку запрацювала цитогенетична лабораторія. 09:27

Лабораторія цитогенетики займається діагностикою хромосомної патології, проводить каріотипування подружніх пар, дітей, пацієнтів з проявами хромосомних синдромів та каріотипування абортивного матеріалу з використанням різних методів диференційного забарвлення. Вона оснащена сучасним обладнанням та комп’ютерною програмою «Luciа».