Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 березня, 11:37:48

Водоканал веде боротьбу з безобліковим користуванням вод

08.07.2016   11:06Агенцiя

Службами КП «Чернігівводоканал» посилено роботу щодо виявлення фактів безоблікового користування водопостачанням та водовідведенням, як серед фізичних так і юридичних споживачів.

Інспекцією підприємства, в ході проведення планових робіт з обстеження водопостачання ТОВ «Вікінг», що знаходиться за адресою вул. Старобілоуська, 73, викрито факт безоблікового водокористування, а саме виявлено порушення цілісності пломби.
Минулого року показники споживання водопостачання цим підприємством за квартал становили 14 -17 м3. За ІІ квартал 2016 року показники склали 117 м3.

Саме у цей період почалися детальні перевірки підприємств Чернігівводоканалом на фактичне споживання водопостачання, така різниця і викликала сумніви щодо безоблікового користування водою.
Згідно п. 3.3 «Правил користування системами централізованого комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України» № 190 від 27 червня 2008 року абоненту було виставлено рахунок за безоблікове водокористування на суму 3912 грн.

Останні новини Чернігівщини

Чаус на представленні нового очільника Чернігівської РВА Андрія Попика: Головне завдання – якісна взаємодія з громадами 11:36

27 березня начальник обласної військової адміністрації представив активу Чернігівського району новопризначеного начальника РВА Андрія Попика.

Пункти Незламності у військових адміністраціях, сільських, селищних, міських радах та старостатах відновлюють роботу 11:33

Таке рішення для оперативного реагування на випадок виникнення надзвичайної ситуації днями ухвалила обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням начальника ОВА В’ячеслава Чауса.

В Обласному центрі екстреної медичної допомоги встановлено сонячну систему 11:06

На початку минулого тижня в область надійшов вантаж з понад сотнею сонячних панелей та необхідним обладнанням для влаштування енергетичної системи.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:21

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 27 березня по 8:00 28 березня 2023 року

28 березня - цей день в Україні та в світі

28 березня - цей день в Україні та в світі 10:18

ДЕНЬ 398 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 398 RUSSIAN AGRESSION