Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 18:47:51

Суд визнав працівника митниці винним і призначив йому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі

24.10.2011   17:10

Набув чинності вирок Чернігівського районного суду у кримінальній справі, порушеній за матеріалами УСБУ прокуратурою Чернігівської області стосовно 37-річного мешканця Чернігова, звинуваченого за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.


Працюючи на посаді заступника начальника відділу дізнання та провадження у справах про порушення митних правил Чернігівської митниці, службовець здійснював перевірку за фактом замаху на контрабанду психотропних речовин через митний кордон України.

Під час проведення слідчих дій з його службового кабінету зникли речові докази (пакети з психотропною речовиною), які зберігались неналежним чином без дотримання відповідних норм законодавства.

У результаті такої злочинної недбалості, що призвела до втрати психотропної речовини, було заподіяно тяжкі наслідки охоронюваним державним інтересам – закрито кримінальну справу стосовно наркокур’єра, що не дало можливості притягнути останнього до кримінальної відповідальності.

Суд визнав працівника митниці винним і призначив йому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі із встановленням 2-річного іспитового терміну, а також позбавлення права обіймати посади, пов’язані з роботою у правоохоронних органах України.

Останні новини Чернігівщини

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками  служб у справах дітей Чернігівської області

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками служб у справах дітей Чернігівської області 17:53

З 19 по 25 травня тривало навчання за програмою «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».