Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 13:12:29

Суд визнав працівника митниці винним і призначив йому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі

24.10.2011   17:10

Набув чинності вирок Чернігівського районного суду у кримінальній справі, порушеній за матеріалами УСБУ прокуратурою Чернігівської області стосовно 37-річного мешканця Чернігова, звинуваченого за ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України.


Працюючи на посаді заступника начальника відділу дізнання та провадження у справах про порушення митних правил Чернігівської митниці, службовець здійснював перевірку за фактом замаху на контрабанду психотропних речовин через митний кордон України.

Під час проведення слідчих дій з його службового кабінету зникли речові докази (пакети з психотропною речовиною), які зберігались неналежним чином без дотримання відповідних норм законодавства.

У результаті такої злочинної недбалості, що призвела до втрати психотропної речовини, було заподіяно тяжкі наслідки охоронюваним державним інтересам – закрито кримінальну справу стосовно наркокур’єра, що не дало можливості притягнути останнього до кримінальної відповідальності.

Суд визнав працівника митниці винним і призначив йому покарання у вигляді 2 років позбавлення волі із встановленням 2-річного іспитового терміну, а також позбавлення права обіймати посади, пов’язані з роботою у правоохоронних органах України.

Останні новини Чернігівщини

Корюківська громада – територія оптимізму

Корюківська громада – територія оптимізму 10:39

Бути активним та жити цікаво – цьому гаслу треба слідувати у будь-якому віці. Адже позитивний настрій та оптимізм допомагає долати життєві труднощі, лікує від хвороб та відкриває нові можливості. Головне, вірити в успіх, не зупинятися і знаходити однодумців.

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр

У Чернігові з початку року працює Ветеринарно-стерилізаційний центр "Крок до тварин" 10:27

Про діяльність цього комунального підприємства інформувала 15 жовтня на ранковій нараді у муніципалітеті його директорка Тетяна Діденко.

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize

Вчитель з Сосницького району отримав нагороду Global Teacher Prize 10:12

Міжнародна щорічна організація Global Teacher Prize нагородила вчителя з Чернігівщини. Виграв цю нагороду вчитель хімії Олександр Лисич. В подарунок він також отримав солідну грошову нагороду 100 тисяч гривень.

В Сновську відкрили стелу

В Сновську відкрили стелу "Захисникам України" 09:54

До Дня Захисника України в Сновську відкрили стелу «Захисникам України».

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок

Солом'яний бичок, хмельні меди та спеції з Грузії: у Ніжині пройшов Покровський ярмарок 09:49

На площі Франка у Ніжині на Чернігівщині люди стають у чергу. Хочуть сфотографуватися з слом'яними тваринами народного майстра з Полтавщини Павла Даниленка. Він привіз вироби на чотириденний 377-й Покровський ярмарок, що відбувся 10-14 жовтня.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини