Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 5 грудня, 10:37:22

“Загубитися” з підпільним бізнесом у лісі не вдалося

18.04.2012   06:37Агенцiя

У квітні співробітники управління податкової міліції ДПС у Чернігівській області в лісовому масиві Козелецького району викрили підпільний цех, у якому виготовляли деревне вугілля, яке використовується здебільшого для розпалювання камінів та мангалів.

Спритний киянин розраховув “загубитися” у лісах від контролюючих структур. Тому й не попіклувався про одержання необхідних дозвільних документів та погоджень. З найманими працівниками, які забезпечували виробничий процес, трудові договори не укладав.

Готову продукцію він збував дрібним оптом. Покупці її фасували і продавали в роздріб. Цей підпільний ланцюжок виявила податкова міліція.

За результатами перевірки із незаконного обігу вилучено обладнання для виготовлення деревного вугілля – сім металевих печей, у яких випалювалася деревина та виробничий вагончик, а також близько 7,5 тонн виготовленої продукції (орієнтовною вартістю 247 тис. грн.)

Проводиться подальша перевірка.


Відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю ДПС у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості

ТОП 5 послуг для людей з інвалідністю від служби зайнятості 08:55

Протягом січня-листопада 2025 року послугами Чернігівської обласної служби скористалися понад 1,3 тис. людей з інвалідністю.

До суду направлено справу трьох російських командирів, причетних до загибелі 20 людей у Чернігові 08:48

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направили до суду обвинувальний акт стосовно командира 35-ї окремої мотострілецької бригади 41-ї загальновійськової армії Центрального військового округу зс рф та двох підлеглих командирів батальйонних тактичних груп.

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян

На Чернігівщині внаслідок ворожої атаки поранені двоє людей: поліція документує воєнні злочини росіян 08:47

Вчорра вдень російська армія ударила безпілотниками по місту Городня Чернігівського району.

 Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення

Агентство Enabel передало Чернігівському центру крові нову автівку і допоможе з ремонтом приміщення 08:45

У Чернігові підписали меморандум між ОВА, Бельгійським агентство з міжнародного співробітництва Enabel, Центром крові і підрядником щодо капітального ремонту будівлі Центру. У проєкті також передбачена термомодернізація.

5 грудня: цей день в Україні і світі

5 грудня: цей день в Україні і світі 08:36

День 1381 Російська агресія - Day 1381 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини