Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 жовтня, 08:08:09

У Чорнобилі затримали групу осіб, які нелегально потрапили до зони відчуження під виглядом журналістів

24.10.2011   16:09Агенцiя

22 жовтня у місті Чорнобиль співробітники правоохоронних органів затримали групу осіб, які потрапили до зони відчуження під виглядом журналістів одного з найбільших російських інформагентств.

Затримання стало наслідком перевірки, яку Міністерство надзвичайних ситуацій, Державне агентство України з управління зоною відчуження здійснили спільно з правоохоронними органами і таким чином відреагували на повідомлення у ЗМІ щодо продовження поїздок з пізнавальною метою до чорнобильської зони в супереч забороні Генеральної прокуратури. Після скасування Наказу МНС про "Порядок відвідування громадянами України, іноземними делегаціями та іноземцями зони відчуження і зони безумовного (обов'язкового) відселення" проводяться лише "технічні" візити – для здійснення своєї професійної діяльності зону відчуження можуть відвідати журналісти, науковці, студенти тощо.

Нині правоохоронні органи здійснюють заходи відповідно до чинного законодавства. Вивчається питання заборони в'їзду в Україну протягом трьох років двом громадянам Росії - організаторам цієї поїздки. Людей, які були затримані разом з ними, проінформували, що вони стали жертвами шахрайства та відпустили.

Інформагентство підтвердило, що жодних документів до МНС не подавало і не планувало візит у Чорнобильську зону.

http://www.mns.gov.ua/news/19660.html

Прес-служба МНС

Останні новини Чернігівщини

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в  Ніжині

UA: Радіо Промінь мовитиме відтепер на FM-частотах у Чернігові, а UA: Радіо Культура - в Ніжині 08:07

За результатом конкурсу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Суспільне радіо отримало рекордну за останні роки кількість FM-частот. Тепер UA: Українське радіо, UA: Радіо Промінь та UA: Радіо Культура мовитимуть ще на 87 FM-частотах.

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у

Набрав законної сили вирок щодо особи, яка обвинувачувалась у "фейкових" повідомленнях про мінування 07:57

Відділом підтримання обвинувачення в суді прокуратури Чернігівської області спростовані безпідставні твердження апеляційної скарги сторони захисту щодо необхідності пом’якшення покарання особі, яка двічі завідомо неправдиво повідомляла про замінування будівель міста Чернігова.

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі

Чернігівська поліція встановила осіб, які розприскали газ в школі 07:54

Співробітники Чернігівського відділу поліції провели низку заходів, які допомогли їм встановити, хто вчора розприскав газ у школі № 21.

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки

Серед сільських жителів Чернігівщині, 55% становлять жінки 07:46

До Міжнародного дня сільських жінок.

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок

15 жовтня - Міжнародний день сільських жінок 07:42

Те, що лягає на плечі деяких наших жінок, то з чим вони інколи віртуозно справляються, приводить багатьох представників протилежної статі в почуття глибокого здивування і поваги. Це ми, як правило, розмірковуємо про представниць населення міських районів, а що говорити про жінок, яким випало щастя проживати поза міських зручностей і широкої інфраструктури?

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини