Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 21 лютого, 18:32:16

Станція переливання крові в будь-який момент готова забезпечити онкохворого Івана Людвика необхідними компонентами крові

04.07.2016   07:52Агенцiя

Останній день червня став ще одним днем, позначеним благодійною справою. Колектив медиків Чернігівського обласного кардіологічного диспансеру передав на користь онкохворого хлопчика Іванка Людвика певну суму на лікування та побажав малюкові витримки в боротьбі зі страшною хворобою. Ім’я цієї трирічної дитини знайоме майже кожному, хто переймається проблемами онкохворих.

А білому паперовому журавлю – символу благодійної акції «Крила надії», який, починаючи з лютого, невпинно кличе про допомогу, продовжують щиро відкривати двері в кожному медичному закладі. Отже на черзі – Чернігівська обласна станція переливання крові.

Як зазначив головний лікар Павло Герасименко, який прийняв естафету благодійної акції, колектив одностайно прийняв рішення про допомогу хворому хлопчику. Більше того, лікар запевнив маму дитини про те, що станція в будь-яку мить готова мобілізувати потенціал донорів та забезпечити Іванка всіма  необхідними компонентами крові.

Нагадаємо: до акції вже долучилися колективи онкодиспансеру, обласної лікарні, тубдиспансеру, психоневрологічної лікарні, Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Діагностичного  центру радіаційного захисту та оздоровлення населення, кардіодиспансеру, за що багатодітна родина Людвиків щиро дякує.

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 18:30

Протягом останньої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 10:19

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 20 лютого до 8:00 21 лютого 2020 року.

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії

Вшанування Героїв Небесної Сотні на Чернігівщині: громадськість обговорила конкретні дії 09:27

20 лютого, у День Героїв Небесної Сотні, за круглим столом зібрались учасники чернігівського та київського євромайданів, громадські активісти, історики та представники органів влади.

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини

Прем’єр-міністр України перевірив застосування на практиці електронного обліку деревини 09:14

20 лютого під час робочої поїздки на Чернігівщину Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук разом з головою Державного агентства лісових ресурсів Андрієм Заблоцьким, головою Чернігівської ОДА Андрієм Прокопенком та головою облради Ігорем Вдовенко перевірили, як лісова промисловість на практиці застосовує електронний облік деревини.

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році.  ДОВІДКА

Зовнішня торгівля послугами в області у 2019 році. ДОВІДКА 09:00

У 2019 р. підприємства Чернігівщини здійснювали зовнішню торгівлю послугами із партнерами із 79 країн світу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини