Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 лютого, 05:18:32

У прокуратурі області відбулася прес-конференція

01.07.2016   13:25Агенцiя

30 червня, відбулася прес-конференція заступника прокурора області Сергія Івашка з актуальних питань діяльності органів прокуратури Чернігівщини у поточному році.

Заступник прокурора інформував про стан боротьби з корупцією, розслідування в резонансних кримінальних провадженнях, реформування органів прокуратури тощо.

Обговорюючи питання протидії злочинності та корупції, Сергій Івашко  наголосив, що в умовах реформування поліції збільшилася кількість злочинів, у тому числі тяжких. Не втрачає актуальності протидія корупційним проявам у правоохоронних органах, боротьба з корупцією в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Правоохоронцями області за перше півріччя направлено до суду 48 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. За весь минулий рік – лише 42.

До адміністративної відповідальності вже притягнуто 19 депутатів місцевих рад, 13 посадових осіб органів місцевого самоврядування, 4 державних службовців, 2 голів виборчих комісій.

Розповідаючи про слідство прокуратури, Сергій Івашко окремо зупинився на питанні розслідування у кримінальних провадженнях та судового розгляду про злочини, пов’язані з подіями Революції Гідності.

Також на прес-конференції відмічено позитивні результати представницької діяльності органів прокуратури.

Прокурорами Чернігівщини пред’явлено понад 250 позовних заяв на загальну суму 48,5 млн грн. Судами вже задоволено 219 позовів майже на 46 млн грн, реально виконано судових рішень на 34 млн грн, зареєстровано 40 кримінальних проваджень.

Пріоритетом для прокурорів є захист землі, яка згідно з Конституцією України становить національне багатство, що перебуває під особливою  охороною держави.

За втручання прокуратури повернуто та попереджено незаконне надання майже 1 тис га землі.

На завершення Сергій Івашко відповів на всі запитання журналістів та подякував медійникам за приділений цій зустрічі час.

Останні новини Чернігівщини

5 способів миттєво стати більш впевненим

5 способів миттєво стати більш впевненим 13:30

Якщо ви перебуваєте під гнітом сумнівів і комплексів, навчитеся пишатися собою і відчувати себе на висоті.

Перед подачею на стіл...

Перед подачею на стіл... 13:21

Печенье или самодельное тесто, варёная сгущёнка или сметанно-шоколадный крем, мак или орешки в карамели — выбирайте то, что любите.

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого

Гороскоп на наступний тиждень з 17 по 23 лютого 13:12

З 17 лютого до 10 березня Меркурій, планета мислення та комунікацій, знаходиться в ретроградному русіу знаку Риб, а це впливає на стосунки з навколишніми. Часто виникають непорозуміння, загострюється чутливість. Неконтрольовані емоції та панічні напади без особливих причин створюють хаос у звичномужитті. Можливі перешкоди в поїздках, складнощі з документами, конфлікти.

16 лютого – День військового журналіста України

16 лютого – День військового журналіста України 10:52

Цей день – особливий, адже саме 16 лютого 2015 року неподалік Дебальцевого, виконуючи бойове завдання, загинув редактор телерадіостудії “Бриз” Міністерства оборони України капітан 3-го рангу Дмитро Лабуткін.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини