Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 28 жовтня, 16:08:48

У прокуратурі області відбулася прес-конференція

01.07.2016   13:25Агенцiя

30 червня, відбулася прес-конференція заступника прокурора області Сергія Івашка з актуальних питань діяльності органів прокуратури Чернігівщини у поточному році.

Заступник прокурора інформував про стан боротьби з корупцією, розслідування в резонансних кримінальних провадженнях, реформування органів прокуратури тощо.

Обговорюючи питання протидії злочинності та корупції, Сергій Івашко  наголосив, що в умовах реформування поліції збільшилася кількість злочинів, у тому числі тяжких. Не втрачає актуальності протидія корупційним проявам у правоохоронних органах, боротьба з корупцією в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Правоохоронцями області за перше півріччя направлено до суду 48 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. За весь минулий рік – лише 42.

До адміністративної відповідальності вже притягнуто 19 депутатів місцевих рад, 13 посадових осіб органів місцевого самоврядування, 4 державних службовців, 2 голів виборчих комісій.

Розповідаючи про слідство прокуратури, Сергій Івашко окремо зупинився на питанні розслідування у кримінальних провадженнях та судового розгляду про злочини, пов’язані з подіями Революції Гідності.

Також на прес-конференції відмічено позитивні результати представницької діяльності органів прокуратури.

Прокурорами Чернігівщини пред’явлено понад 250 позовних заяв на загальну суму 48,5 млн грн. Судами вже задоволено 219 позовів майже на 46 млн грн, реально виконано судових рішень на 34 млн грн, зареєстровано 40 кримінальних проваджень.

Пріоритетом для прокурорів є захист землі, яка згідно з Конституцією України становить національне багатство, що перебуває під особливою  охороною держави.

За втручання прокуратури повернуто та попереджено незаконне надання майже 1 тис га землі.

На завершення Сергій Івашко відповів на всі запитання журналістів та подякував медійникам за приділений цій зустрічі час.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 211 нових випадків COVID-19

Виявлено 211 нових випадків COVID-19 15:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 жовтня зафіксовано 211 нових випадків інфікування COVID-19.

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій облради

В ході підготовки до чергової сесії відбулися засідання постійних комісій облради 15:26

Відповідно до розпорядження голови обласної ради "Про скликання двадцять п'ятої сесії обласної ради сьомого скликання" 28 жовтня відбулися засідання постійних комісій обласної ради, під час яких депутати ознайомилися з питаннями порядку денного чергової сесії й напрацювали низку пропозицій та зауважень до них.

Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака

Виявлено факт незаконного полювання на зайця русака 14:31

26 жовтня в ході проведення заходів державного нагляду (контролю) по дотриманню вимог природоохоронного законодавствадержавними інспекторами з охорони довкілля Чернігівської області спільно з єгерською службою Ріпкинського відділення МРП ЧОО УТМР у мисливських угіддях визначеного підприємства виявлено чоловіка, який здійснював полювання у темну пору доби.

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку

Чернігівський район: під час ліквідації пожежі вогнеборці врятували 66-річну жінку 14:24

27 жовтня о 20:01 до оперативно-координаційного центру Управління ДСНС України у Чернігівській області надійшло повідомлення про те, що в селищі Олишівка Чернігівського району по вулиці Лісовій сталася пожежа житлового будинку.

Першим на Чернігівщині проходить аудит обласний педагогічний ліцей

Першим на Чернігівщині проходить аудит обласний педагогічний ліцей 12:07

З середини жовтня Чернігівський обласний педагогічний ліцей для обдарованої сільської молоді Чернігівської обласної ради проходить процедуру позапланового інституційного аудиту – зовнішнє оцінювання діяльності закладу, що базується на ґрунтовному вивченні освітніх та управлінських процесів.