Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 вересня, 17:30:49

Засуджені юнаки Прилуцької виховної колонії показали відмінні результати знання англійської мови у Всеукраїнському конкурсі

30.06.2016   11:29

4 засуджені юнаки Прилуцької виховної колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області, які вчаться в старших класах школи взяли участь у Всеукраїнському конкурсі-грі з англійської мови, літератури та культури.

Вони складали своєрідні «пазли» з граматичних правил, давали відповіді на питання про відомих письменників, пам'ятники архітектури.

Результати гри «Puzzle-2016» приємно здивували і юнаків, і вчителів – один вихованець отримав диплом ІІ ступеню на Всеукраїнському рівні, а другий – диплом ІІ ступеню на регіональному рівні.

Організатори Всеукраїнської гри з англійської мови запросили учнів школи Прилуцької виховної колонії прийняти участь у грі «Puzzle-2017».

Вчитель англійської мови Наталія Пономаренко пропагує серед своїх учнів – вихованців Прилуцької виховної колонії розмовну мову та навички спілкування, прагне збагатити їх лексичний запас. Під її керівництвом хлопці вивчали інформативний матеріал про Великобританію і Сполучені Штати Америки, політичний, економічний і культурний розвиток цих країн.

Останні новини Чернігівщини

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року

Гороскоп на наступний тиждень 21 - 27 вересня 2020 року 17:00

Тиждень буде досить спокійним, проте 22 вересня Сонце переходить у знак Терези. Це буде проявлятися у занепаді життєвих сил і в бажанні реалізуватися за чужий кошт. Водночас зростає потяг до естетичних задоволень, прагнення до пізнання мистецтва, хочеться творити і створювати красиві речі.

20 вересня - Всенародний День Батька

20 вересня - Всенародний День Батька 08:28

День Батька в Україні святкують у третю неділю вересня.

20 вересня - День працівників лісу

20 вересня - День працівників лісу 08:26

Встановлено Указом Президента Україні у 1993 році. Святкують День працівника лісового господарства в Україні в дусі природоохоронних та екологічних заходів.