Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 23:09:37

На кордон прибуло молоде поповнення

29.06.2016   16:54Агенцiя

Днями, в Чернігівському прикордонному загоні відбулась подія, якої не відбувалося з 2007 року – для подальшого проходження служби прибули дві групи військовослужбовців строкової служби.

До цього дня в загоні готувалися вже кілька місяців. За цей час підготували необхідні приміщення в управлінні прикордонного загону та підрозділах охорони кордону, де будуть проходити свою службу строковики, для забезпечення їх навчання, проживання та відповідних соціально-побутових умов.

Перші 45 строковиків прибули до прикордонного загону зі спеціальних  навчальних підрозділів створених на базі Національної Академії та Навчального кінологічного центру Держприкордонслужби України, де вони пройшли курс військової підготовки та прийняли військову присягу.

В ході ознайомлення з прикордонним загоном строковики познайомилися з керівництвом прикордонного загону, зустрілися з представниками ветеранської організації загону та відвідали музей.

Того ж дня молоде поповнення відправилось до підрозділів, де йому й прийдеться проходити службу до осені наступного року.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 00:00

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

Продовжується надання матеріальної підтримки власникам житла, пошкодженого внаслідок ударів рф 17:06

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям міста, чиє житло постраждало внаслідок російської військової агресії.

Поліцейські Чернігівщини скерували до суду обвинувальний акт щодо організатора каналу збуту зброї та боєприпасів 16:35

Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду справу 28-річного чернігівця, який налагодив канал постачання вогнепальної зброї та набоїв в обласному центрі.

У Чернігові вшанували пам’ять усіх загиблих у Війні на Незалежність України 15:58

З нагоди четвертої річниці звільнення Чернігівщини від російських окупаційних військ в обласному центрі відбулися тематичні заходи.

Поліція Чернігівщини встановлює обставини та причетних до булінгу школяра 15:10

В ході моніторингу соцмереж поліцейські виявили відео на якому під час поїздки у шкільному автобусі один з хлопців чинить булінг стосовно іншого школяра.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини