Дитинство закінчилося
16.06.2016 вироком Деснянського районного суду м. Чернігова повністю підтримано позицію Чернігівської місцевої прокуратури та засуджено неповнолітнього обвинуваченого, який у вересні та жовтні 2015 року вчинив два грабежі на території м. Чернігова.
Незважаючи на невизнання своєї вини неповнолітнім, прокуратурою повністю доведено обвинувачення, згідно якого, у вересні 2015 року неповнолітній знаходячись на вул. Магістрацькій в м. Чернігові зірвав з шиї жительки міста золотий ланцюжок, а після цього у жовтні 2015 року повторно відкрито викрав мобільний телефон свого сусіда на зупинці громадського транспорту «Електрон» в м. Чернігові, при цьому застосувавши до нього фізичну силу.
Вказаним вироком неповнолітнього обвинуваченого визнано винним у вчиненні злочинів та призначено покарання у вигляді 4 років 1 місяця позбавлення волі.
Уже після постановлення даного вироку, судом розглянуто ще одну справу щодо вказаного громадянина про злочин вчинений ним у квітні 2016 року, уже після досягнення повноліття.
За результатами розгляду Деснянським районним судом м. Чернігова винесено вирок, згідно якого даний громадянин визнаний винним у вчиненні ще одного злочину – розбійного нападу, вчиненого за попередньою змовою групою осіб на зупинці громадського транспорту в м. Чернігові.
Даним вироком обвинуваченого засуджено до 7 років позбавлення волі та частково приєднано покарання за попереднім вироком.
Остаточне покарання засудженому визначено судом у вигляді 8 років позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
Поліція Чернігівщини повідомила про підозру директору підприємства за ухилення від сплати податків на майже 14 мільйонів гривень 11:49
Слідчі слідчого управління поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури встановили, що 56-річний директор підприємства організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму майже 14 мільйонів гривень.
Поліція документує наслідки ворожих атак на Чернігівщині 11:48
Вчора, 25 січня, росіяни поцілили дронами по житловому району в м. Семенівка Новгород-Сіверського району. Інформація про постраждалих не надходила.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:45
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
26 січня: цей день в Україні і світі 08:43
День 1433 Російська агресія - Day 1433 Russian aggression
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.