Серійного крадія засуджено до позбавлення волі
Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова підтримано позицію Чернігівської місцевої прокуратури та засуджено місцевого мешканця, обвинуваченого у вчиненні ряду кримінальних правопорушень.
Прокуратурою доведено вину особи у вчиненні за період з листопада 2015 по січень 2016 - 23 злочинів, а саме: 18 крадіжок, 9 з яких вчинено з проникненням до приміщень, та 5 шахрайств.
Переважно зловмисник спеціалізувався на крадіжках велосипедів з балконів загального користування високоповерхових будинків в районі вулиць Рокосовського та Одинцова.
Також останній, зловживаючи довірою малолітніх осіб та представляючись працівником поліції, привласнював їх мобільні телефони та золоті прикраси, які в подальшому збував у ломбардах міста.
Вироком суду зловмисника засуджено до позбавлення волі строком на 4 роки.
Крім того, судом стягнуто на користь потерпілих 9 тис. грн. в тому числі 2 тис грн. моральної шкоди.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.