Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 22 вересня, 21:10:56

Поліція Чернігова та громадськість обговорили шляхи подальшої співпраці

22.06.2016   07:35Агенцiя

В дискусійному клубі «Експертна думка» м.Чернігова відбувся «круглий стіл» за участі керівників Чернігівського відділу поліції, патрульної поліції Чернігова, а також представників Чернігівської міської ради та громадськості міста на тему «Поліція і громада Чернігова: шляхи взаємодії».

Серед питань які були винесені на порядок денний –
- Пріоритети розвитку національної поліції в місті Чернігові;
- Роль місцевих органів влади в діяльності поліції та забезпеченні правопорядку;
- Підвищення рівня довіри населення до правоохоронних органів;
- Співпраця поліції з населенням та підзвітність перед місцевою громадою.

Ведуча проекту Катерина Данькова спочатку надала слово представникам поліції, а потім робота пішла у форматі діалогу між поліцією і громадськістю.

Зокрема начальник Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області Сергій Кагітін повідомив, що наразі, хоча рівень злочинності в місті і є на 25 % вищий, ніж у відповідний період торік, але це майже вдвічі менше ніж у лютому цього року.
 
Важливим досягненням нової патрульної поліції Чернігова є підвищення у кілька разів оперативності реагування на звернення громадян та забезпечення 100% реєстрації всієї інформації, що надходить по лінії «102». Саме збільшення майже у півтора рази кількості звернень громадян і свідчить про високий рівень довіри людей до нової поліції. Тому головною метою сьогоднішнього зібрання і є напрацювання шляхів взаємодії населення, громадських організацій і поліції з метою ефективного використання цієї довіри на користь громаді Чернігова.

Одне з найважливіших побажань поліцейських до громадян — не стояти осторонь будь-якого правопорушення та проявляти свідому громадянську позицію, не лише в соцмережах, а й на практиці: допомагати правоохоронцям доводити справу до логічного завершення – до суду (бути свідками, понятими).

Цінною пропозицією з боку громади можна вважати створення електронної «скриньки-довіри» поліції, куди можна буде надсилати не лише інформацію про факти порушення закону, але й підтверджуючі світлини та відео-докази правопорушень.

Важливим кроком до покращення безпеки жителів міста стане запуск у вересні нинішнього року системи відеоспостереження в місті Чернігові в рамках програми «Безпечне місто». Керівник Чернігівського відділу поліції повідомив співрозмовників, що днями подібну систему запущено в дію в Прилуках, і вже є перші вагомі результати її застосування: завдяки засобам відеоспостереження було розкрито факт незаконного заволодіння транспортним засобом.

Останні новини Чернігівщини

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра

У Молодіжному театрі відгреміла прем’єра 15:55

18-го вересня відбулася прем’єра – нова історія–вистава за п’єсою Катерини Пенькової «Назви не пам’ятаю».

Виявлено 78 нових випадків COVID-19

Виявлено 78 нових випадків COVID-19 15:31

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 22 вересня в області зафіксовано 78 нових випадків COVID-19.

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи

Претенденти на посаду генерального директора ряду чернігівських міських лікарень вже завтра можуть подавати документи 15:12

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 22 вересня, прийняв рішення про утворення конкурсних комісій для проведення відбору кандидатів на зайняття посади генерального директора Пологового будинку, Дитячої стоматологічної поліклініки, Дитячої поліклініки № 2, Чернігівської міської лікарні № 2, Чернігівської міської лікарні № 4. Також затвердили їх персональний склад, враховуючи одну правку – замість начальника управління охорони здоров’я міської ради до комісій включили заступника начальника цього управління.

Чернігівщина приймає естафету

Чернігівщина приймає естафету "Європейського пробігу заради миру" 15:08

Цього тижня, 22–26 вересня, територією Чернігівської області пройде маршрут Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Європейський пробіг заради миру».

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки

Консультували розробників регуляторних актів щодо підготовки 14:51

На початку тижня завідувач Сектору Державної регуляторної служби у Чернігівській області Сергій Проценко в режимі онлайн провів консультацію для фахівців Департаменту енергоефективності, транспорту, зв’язку та житлово-комунального господарства Чернігівської облдержадміністрації щодо підготовки аналізу регуляторного впливу та тесту малого підприємництва (М-тесту) до проекту розпорядження голови Чернігівської обласної державної адміністрації «Про встановлення розміру плати за участь у конкурсі з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування».