В Чернігові п’яний син депутата збив на смерть жінку
Сила удару була такою, що жінку підкинуло до проводів тролейбусної лінії.
В Чернігові автомобіль SKODA Octavia на смерть збив літню жінку (імовірно 1952 р.н.)
За попередніми даними, водій знаходився в стані алкогольного сп’яніння.
Як з’ясувалося, водієм SKODA виявився майор цивільної авіації МНС Олег Дудар.
На місце трагедії прибув батько водія Валерій Дудар, він же – керівник чернігівських соціалістів і депутат місцевої ради.
В УМНС від будь-яких коментарів щодо цього ДТП відмовилися.
Характерною особливістю ДТП є відсутність гальмівного шляху.
За словами очевидців трагедії сила удару була такою, що жінку підкинуло до проводів тролейбусної лінії. Взуття жертви після ДТП знаходилася по іншу сторону проїзної частини.
На місці ДТП було помічено велике скупчення начальства з МНС.
http://tsn.ua/ukrayina/v-chernigovi-p-yaniy-sin-deputata-zbiv-na-smert-zhinku.html
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували поетичну збірку та виставку картин Оксани Рудич 11:56
У Чернігові відбулася презентація нової поетичної збірки "Трансформація" та виставки живопису чернігівки Оксани Рудич, яка є психхологинею у Збройних силах України.
Нічна атака на Чернігівщину: пошкоджено відбудований ліцей та цивільну інфраструктуру 09:48
Цієї ночі ворог масовано атакував селище Михайло-Коцюбинське – 4 вибухи.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:39
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Обирати майбутнє свідомо: у Чернігові відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи 09:03
У Чернігові 11 червня відбувся Форум кращих практик профорієнтаційної роботи у Чернігівській міській територіальній громаді. Захід об’єднав усіх учасників профорієнтаційного процесу міста: представників освітянської спільноти, учнів та учениць, місцевого бізнесу, партнерських організацій і влади.