Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 18 червня, 23:20:46

Чернігівці провели в останню путь загиблого в АТО Ігоря Медведя

09.06.2016   09:13Агенцiя

8 червня чернігівці прийшли попрощатися із загиблим в зоні АТО бійцем 53-ої бригади Збройних Сил України Ігорем Медведем.

Поминальна служба відбулась в Єкатерининському соборі.

Загинув Герой в населеному пункті Торецке Донецкої області під час мінометного обстрілу диверсійно-розвідувальної групи терористів. В той момент на позиції було троє українських бійців - Ігорь Медведь загинув, двоє бійців були поранені.

Ігоря Медведя було поховано на Алеї слави на чернігівському кладовищі «Яцево».

Для вшанування пам’яті загиблого учасника антитерористичної операції Медведя Ігоря Миколайовича, рядового Збройних Сил України та пам’яті військовослужбовців – учасників антитерористичної операції, які загинули, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, мирних жителів на сході України, у місті Чернігові 8 червня 2016 року оголошено Днем жалоби.

Останні новини Чернігівщини

Патрульні перевірили повідомлення щодо ймовірно озброєного чоловіка 17:43

Сьогодні, близько 12-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення від громадянки про те, що вулицею Олега Міхнюка рухається чоловік, який тримає у руках предмет, схожий на зброю.

Менеджмент та партнерство: новий вектор розвитку професійної освіти 17:11

Сучасні виклики ринку праці спонукають освіту трансформуватися та ефективно взаємодіяти з міжнародними партнерами та провідними роботодавцями.

Неправдивий виклик — не розвага 16:35

Учора, близько 20-ї години, до нас надійшло повідомлення про вбивство на вулиці Слобідській — чоловік заявив, що вбив водія таксі.

9 років ув’язнення за незаконний збут психотропних речовин: апеляційний суд залишив вирок без змін 16:13

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури апеляційний суд залишив без змін вирок суду першої інстанції, яким визнано винним раніше судимого 25-річного мешканця міста Бахмач у придбанні, зберіганні з метою збуту та збуті особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. ч. 2, 3 ст. 307 КК України).

Регіональний план управління відходами: про розвиток в області інфраструктури сортування та переробки сміття – на брифінгу в ОВА 15:18

Реалізація Регіонального плану управління відходами дозволить громадам Чернігівщини розвивати інфраструктуру сортування та оброблення відходів. Це значно зменшить навантаження на довкілля.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини