Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 серпня, 01:10:57

Окремі структурні підрозділи Чернігівської міської ради змінюють свої адреси

08.06.2016   08:55

Ряд управлінь Чернігівської міської ради переїжджає до інших приміщень. Зміна місць розташування структурних підрозділів проводиться одночасно з їх оптимізацією та має на меті економію бюджетних коштів.

Окрім того, нове розташування управлінь має бути більш зручним для відвідувачів: споріднені за сферою діяльності підрозділи зосереджуються в одній будівлі.

Зокрема, на вул. Коцюбинського, 82, де тепер знаходиться Управління земельних ресурсів, працюватимуть також Управління архітектури та містобудування (попередня адреса – вул. Кирпоноса, 9) і Управління капітального будівництва. Перше з них вже знаходиться за новою адресою, друге має найближчим часом переїхати туди з приміщення Новозаводської районної у місті Чернігові ради (з вул. І. Мазепи, 19).

У будівлі за адресою вул. Кирпоноса, 9 працюватимуть три інших управління: Управління культури та туризму (з вул. І. Мазепи, 23), Управління квартирного обліку та приватизації житлового фонду й Управління у справах сім’ї, молоді та спорту (обидва переїдуть з вул. І. Мазепи, 19).

Управління стратегічного розвитку, що зараз розташоване по вул. Шевченка, 9, переїздить у приміщення Фонду комунального майна на вул. Мстиславську, 8.

Управління транспорту та зв’язку з проспекту Перемоги, 90 переїздить до приміщення Чернігівського тролейбусного управління (вул. Шевченка, 50).

Управління охорони здоров’я переміститься з провулку 1 Травня, 3-А до 3-го поліклінічного відділення міської лікарні № 1 (проспект Миру, 44).

Планується, що вивільнені приміщення у Міському палаці культури будуть використовуватися для роботи його художніх колективів; ще одне з вивільнених приміщень може стати пунктом первинної медичної допомоги.

Решту вивільнених площ місто на конкурсній основі здаватиме в оренду, поповнюючи таким чином бюджет територіальної громади.

Про зміну телефонних номерів управлінь, які змінюють адреси, буде повідомлено додатково.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 04 серпня по 8:00 05 серпня 2022 року

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн 15:29

03.08.2022 Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до комерційного підприємства про повернення майна, яке належить Міністерству оборони України.

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері 15:27

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню мешканця м. Прилуки у вчиненні крадіжки виробу з золота у власної матері

У Чернігові відділення Укрпошти 14003 змінило адресу 15:19

Відтепер відділення поштового зв’язку 14003 в Чернігові буде працювати в найбільшому мікрорайоні міста – «Масани» за адресою вул. Незалежності, 25.

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад 15:12

Представники Центру «Доброчин» обговорили питання відновлення громад на зустрічах в Городнянській, Ріпкинській та Менській громадах Чернігівської області, які пройшли 3 – 4 серпня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини