Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 серпня, 01:09:41

Оголошення про перекриття руху

08.06.2016   07:53

11, 12, 13 і 14 червня (з суботи по вівторок) у Чернігові у зв’язку з виконанням будівельних робіт на проїжджій частині буде перекритий рух автомобільного транспорту на перехресті проспекту Миру з вулицями Козацькою та Героїв Чорнобиля.

Будівельні роботи полягають у монтажі спеціального обладнання контактної мережі тролейбусної лінії по вулиці Козацькій.

На ці дні громадському автотранспорту, який рухається по пр. Миру, запропоновано об’їзд перекритої ділянки по вулицях Громадській (колишній Борисенка), Інструментальній, Козацькій, Любецькій, Мартина Небаби (колишній Боженка) в прямому та зворотному напрямках.

Громадський автотранспорт, маршрут якого проходить по вулицях Козацькій – Героїв Чорнобиля, об’їжджатиме по вулицях Інструментальній, Громадській, Льотній (колишній Червоногвардійській), Алєксєєва та Мстиславській.

Схема об’їзду сформована так, щоби змінені маршрути все-таки зберегли максимальну кількість зупинок, до яких звикли їх пасажири. Зовсім не буде громадського автотранспорту в ці 4 дні лише на зупинках «Вул. Бойова», «Вул. Героїв Чорнобиля», «Школа №11», «Комерційний технікум», двох зупинках по вул. Козацькій в районі супермаркету «АТБ», а також на зупинках Борисенка (в напрямку центру міста) та Боженка (в напрямку ЗАЗу).

Рух громадського електротранспорту (тролейбусів) через це перехрестя буде технічно неможливим з 11 червня до закінчення монтажу нової контактної мережі, що займе орієнтовно 2 тижні.

У зв’язку з цим:

Тролейбусний маршрут №10 буде замінений аналогічним автобусним маршрутом №10-А. На ньому буде працювати 9 автобусів.

Тролейбусний маршрут №4 буде ходити за скороченим маршрутом: від підприємства «Хімволокно» до площі Дружби Народів. Працюватиме 7-8 тролейбусів.

Тролейбусні маршрути №2 та №3 на цей період скасовуються. Замість них для перевезення пасажирів від ЗАЗу до центру міста тимчасово запроваджується автобусний маршрут  №4-А. Працюватимуть 8 автобусів.

Усі ці автобуси з 11 по 14 червня будуть об’їжджати перехрестя пр. Миру з вул. Козацькою та Героїв Чорнобиля так, як і весь інший громадський автотранспорт. Після 14 червня і до закінчення монтажу тролейбусної контактної мережі на цій ділянці вони рухатимуться через це перехрестя.

Для забезпечення автобусних перевезень у районі ремонтних робіт на весь їх період будуть зняти автобуси з маршрутів 38 і 39. Натомість у ці дні буде тимчасово відновлений тролейбусний маршрут №9 та посилений додатковими тролейбусами маршрут №1.

При внесенні у схему перекриття руху будь-яких змін та уточнень інформація буде оприлюднюватися на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради та через усі доступні засоби масової інформації.

Результатом будівельних робіт має стати запровадження в м. Чернігові нового тролейбусного маршруту - №11, який проходитиме по вул. Козацькій.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 04 серпня по 8:00 05 серпня 2022 року

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн 15:29

03.08.2022 Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до комерційного підприємства про повернення майна, яке належить Міністерству оборони України.

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері 15:27

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню мешканця м. Прилуки у вчиненні крадіжки виробу з золота у власної матері

У Чернігові відділення Укрпошти 14003 змінило адресу 15:19

Відтепер відділення поштового зв’язку 14003 в Чернігові буде працювати в найбільшому мікрорайоні міста – «Масани» за адресою вул. Незалежності, 25.

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад 15:12

Представники Центру «Доброчин» обговорили питання відновлення громад на зустрічах в Городнянській, Ріпкинській та Менській громадах Чернігівської області, які пройшли 3 – 4 серпня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини