Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 серпня, 00:19:23

За апеляційною скаргою прокурора скасовано вирок, яким затверджено угоду про примирення, що не відповідає суспільним інтересам

08.06.2016   07:48

У грудні 2015 року в м. Мена буля будівлі відділу поліції місцевий житель здійснив опір працівнику правоохоронного органу під час виконання ним службових обов’язків та спричинив тілесні ушкодження.

За наслідками розслідування вказаних обставин між обвинуваченим та потерпілим укладено угоду про примирення, яка була затверджена Корюківським районним судом Чернігівської області з призначенням покарання у виді 1 року 6 місяців обмеження волі.

Відповідно до ст. 75 КК України обвинуваченого звільнено від відбування покарання з випробуванням на 1 рік.

Не погодившись з ухваленим вироком прокурором подано апеляційну скаргу про його скасування, оскільки суд не звернув уваги на характер злочину, об’єкт посягання і затвердив угоду, яка не могла бути затверджена як така, що не відповідає суспільним інтересам.

Зважаючи на положення КПК України у даному провадженні шкода була заподіяна не тільки потерпілому, який зазнав фізичного та психологічного впливу, а й публічним інтересам. Тому суд повинен був відхилити клопотання про затвердження угоди та розглянути кримінальне провадження в загальному порядку.

Ухвалою апеляційного суду Чернігівської області від 02.06.2016 апеляційну скаргу прокурора Корюківського відділу Менської місцевої прокуратури задоволено, незаконний вирок скасовано і призначено новий судовий розгляд кримінального провадження у суді першої інстанції.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 15:33

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 04 серпня по 8:00 05 серпня 2022 року

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн

Чернігівська спецпрокуратура: комерційне підприємство поверне майно МОУ на суму 2,6 млн грн 15:29

03.08.2022 Господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов Чернігівської спеціалізованої прокуратури у військовій та оборонній сфері Центрального регіону до комерційного підприємства про повернення майна, яке належить Міністерству оборони України.

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері

Засуджено особу за крадіжку у своєї матері 15:27

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні по обвинуваченню мешканця м. Прилуки у вчиненні крадіжки виробу з золота у власної матері

У Чернігові відділення Укрпошти 14003 змінило адресу 15:19

Відтепер відділення поштового зв’язку 14003 в Чернігові буде працювати в найбільшому мікрорайоні міста – «Масани» за адресою вул. Незалежності, 25.

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад

Чернігівщина визначає перспективи та пріоритети планів відновлення громад 15:12

Представники Центру «Доброчин» обговорили питання відновлення громад на зустрічах в Городнянській, Ріпкинській та Менській громадах Чернігівської області, які пройшли 3 – 4 серпня 2022 року.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини