Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 лютого, 14:20:23

Робоча група з розгляду звернення колективу "Смолинського торфозаводу" ДП "Чернігівторф" провела своє останнє засідання

07.06.2016   08:19Агенцiя

6 червня заступник голови обласної ради Арсен Дідур провів засідання робочої групи з розгляду звернення колективу «Смолинського торфозаводу» ДП «Чернігівторф».

У заході також взяли участь голова Семенівської районної ради Василь Малкович, депутати обласної ради: Іван Якуб, Віктор Труш, Володимир Лобосок, а також в.о. директора ДП «Чернігівторф» Юрій Бондаренко, голова профспілкового комітету ДП «Чернігівторф», депутат Чернігівської районної ради Валентина Огієнко, начальник дільниці з видобутку і переробки торфу с. Смолин Андрій Страхов.

Арсен Дідур нагадав присутнім, що 21 березня на засіданні робочої групи було підписано Меморандум про співробітництво між Чернігівською обласною радою, державним підприємством «Чернігівторф», трудовим колективом дільниці з видобутку та переробки торфу с.Смолин ДП «Чернігівторф» та місцевою територіальною громадою.

За словами заступника голови обласної ради, у рамках Меморандуму було досягнуто певних результатів, зокрема, у вирішенні в судовому порядку реструктуризації боргів перед державою, активізації розгляду кримінальних проваджень, пов'язаних з ДП «Чернігівторф». Зокрема, відбулися кадрові зміни на державному підприємстві, яке очолив місцевий керівник. Тому від депутатів обласної ради надійшла пропозиція завершити діяльність робочої групи.

На сьогоднішньому засіданні учасники наради обговорили кадрові питання, організацію виробництва, фінансовий стан та функціонування ДП «Чернігівторф» в цілому. Також було озвучено пропозицію щодо відокремлення філії «Ірванівський торфозавод»та дільниці з видобутку і переробки торфу с. Смолин від ДП «Чернігівторф» та надання їм статусу юридичних осіб.

Члени робочої групи, розглянувши всі пропозиції, вирішили завершити її роботу та ініціювати Звернення до Прем'єр-Міністра України Володимира Гройсмана і Міністра енергетики та вугільної промисловості Ігоря Насалика щодо відокремлення філії «Ірванівський торфозавод», дільниці з видобутку та переробки торфу с. Смолин від державного підприємства «Чернігівторф» на надання їм статусу юридичних осіб. Разом з тим, члени робочої групи дійшли висновку надати право заступнику голови обласної ради Арсену Дідуру внести відповідний проект рішення на розгляд найближчого засідання сесії обласної ради.

Останні новини Чернігівщини

Презентація виставки архівних документів

Презентація виставки архівних документів "Українсько-польські відносини в 1917-1921 рр.: інституційна історія, етап встановлення" 13:40

27 лютого у Ніжинському державному університеті імені Миколи Гоголя пройшла презентація виставки «Українсько-польські відносини в 1917-1921рр.: інституційна історія, етап становлення».

Вивчали новації у сфері публічних закупівель

Вивчали новації у сфері публічних закупівель 13:34

Ключові положення нової редакції Закону України "Про публічні закупівлі", основні зміни та нововведення у сфері закупівель за останній час висвітлювалися під час навчання за короткостроковою програмою підвищення кваліфікації, що проходило в Центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації з 25 по 26 лютого.

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн  у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради

Чернігівські аудитори виявили порушень на суму 747,4 тис. грн у Відділі освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради 11:15

Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області під час ревізії фінансово - господарської діяльності Відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міської ради (далі – Відділ освіти) за період з 01.02.2017 по 30.11.2019 виявили порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на суму 747,4 тис. грн.

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства

Протягом тижня Чернігівським рибоохоронним патрулем зафіксовано 63 порушення Правил рибальства 11:01

З 20 по 27 лютого Чернігівським рибоохоронним патрулем вилучено 96 кг незаконно добутих водних біоресурсів та 92 од. заборонених знарядь лову