Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 17:42:38

Рятувальники застерігають громадян дотримуватися основних правил безпеки під час перебування на водоймах

07.06.2016   07:24Агенцiя

З настанням літнього періоду, все більше громадян покидають свої домівки й відправляються відпочивати на природу до водойм. У зв’язку з цим, зростає загроза збільшення нещасних випадків.

Тому рятувальники Чернігівщини звертаються до громадян з проханням: дотримуйтесь елементарних правил безпечної поведінки на воді.

Щоб Ваш відпочинок не перетворився на нещасний випадок, варто пам’ятати! Що основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання. Суворе дотримання правил поведінки під час купання і катання на плавзасобах. Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади місцях. Безпечніше відпочивати на воді у світлу частину доби. Купатися радимо в спокійну безвітряну погоду при температурі води не менше +18, а повітря не нижче +24. Переохолодження – головна причина трагічних випадків. Не слід заходити у воду в незнайомому для вас місці. Уникайте води із швидкою течією, ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо не впевнені у своїх силах. Не слід пірнайте з берега, гірки, дерева, у воду слід входити поступово, обережно пробуючи дно ногою. Купатися краще там, де є рятувальні пости. До плавок потрібно прикріпляти шпильку, якщо далеко від берега судома зведе руку чи ногу, укол шпилькою допоможе відновити еластичність м’язів. Радимо утримуватися від далеких запливів, особливо якщо не впевнені у своїх силах; Суворо забороняється вживати спиртні напої під час купання.

 Ні в якому разі не залишати дітей без нагляду, їхня поведінка у воді не передбачувана. Не дозволяйте дітям, які не вміють плавати, заходити у воду глибше, ніж до поясу.

Пам’ятайте! Знання та дотримання найпростіших правил безпеки на воді забезпечить вам приємний відпочинок і най головне збереже Ваше здоров’я та життя.

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках

Реалізація проєкту НЕФКО у Прилуках 14:39

У Прилуках реалізовується проєкт Північно Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО (NEFCO) з термомодернізації закладів освіти та модернізації вуличного освітлення.

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць

На Чернігівщині впродовж січня-серпня 2020 року створено понад 6 тисяч нових робочих місць 14:33

За даними моніторингу, проведеного Департаментом соціального захисту населення Чернігівської обласної державної адміністрації, у Чернігівській області за 8 місяців 2020 року на створені нові робочі місця працевлаштовано 6219 осіб.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини