У США випробували ракету, яку допомогали робити у Чернігові
У Центрі космічних польотів на острові Уоллопс пройшли успішні наземні випробування ракети-носія Antares, яка була розроблена українським конструкторським бюро «Південне».

Ракету, призначену для доставки на МКС вантажів масою до 6800 кг, розробила американська компанія Orbital Sciences Corporation. Основну конструкцію розробили на Південному машинобудівному заводі у Дніпры, повідомляє AIN.
Створювати ступінь також допомагали українські підприємства «Хартрон-АРКОС» (Харків), Хартрон-ЮКОМ (Запоріжжя), «Чезара», «Рапід» (Чернігів) та інші.
Відзначається, що крім виготовлення ступені, українці також брали участь у проведенні випробувань в США.
Останні новини Чернігівщини
Продовжено реєстрацію заяв на отримання допомоги на придбання твердого палива 12:56
До уваги мешканців Чернігівської міської територіальної громади, які фактично проживають у житлових будинках/приміщеннях, котрі опалюються твердим пічним побутовим паливом!
На Чернігівщині триває збирання пізніх культур та посів озимих 12:19
Аграрії Чернігівської області проводять збирання пізніх культур та продовжують посів озимих під урожай 2026 року.
Громади Чернігівщини – серед претендентів на участь у пілотуванні системи профорієнтації 11:48
Швейцарсько-український проєкт DECIDE спільно з Міністерством освіти і науки України запрошує територіальні громади долучитися до створення сучасної системи профорієнтації для учнів та учениць 8–9 класів.
Чернігівщина – серед найсильніших на Чемпіонаті України з хортингу! 11:27
З 10 до 11 жовтня в Києві відбувся чемпіонат України з хортингу, розділ "Боротьба" (ударна техніка рук та ніг - заборонена).
Надавачі психосоціальних послуг області вдосконалюють професійні знання і навички 11:10
Низку тематичних навчань і тренінгів відвідали фахівці у сфері психічного здоров’я та психосоціальної підтримки (ПЗПСП) Чернігівщини.