Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 12:24:25

Нацрада оштрафувала ліцензіатів за порушення законодавства про прозорість медіавласності

04.06.2016   13:19Агенцiя

3 червня на позачерговому засіданні Національна рада з питань телебачення і радіомовлення оштрафувала 261 свого ліцензіата за порушення вимог закону щодо прозорості медіавласності, а саме – неподання або несвоєчасне подання до Нацради інформації про структуру власності.

Згідно з вимогами закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення прозорості власності засобів масової інформації та реалізації принципів державної політики у сфері телебачення і радіомовлення», до 31 березня цього року всі телерадіокомпанії та провайдери в Україні зобов’язані були надати Нацраді (а також опублікувати на своїх веб-сайтах) відомості про структуру власності згідно із затвердженим Нацрадою порядком, який набув чинності 11 березня.

Відповідно до статті 72 закону «Про телебачення і радіомовлення», за неподання або несвоєчасне подання інформації про структуру власності телерадіоорганізація або провайдер сплачує штраф у розмірі 5% загальної суми ліцензійного збору за всіма своїми ліцензіями.

Переважна більшість оштрафованих ліцензіатів – це провайдери програмної послуги або кабельні мовники, є також кілька супутникових каналів, які не ведуть мовлення.

Найменша сума застосованого штрафу становить 0,03 грн., найбільша – 43 тис. 200 грн. Загальна сума накладених штрафів, за попередніми підрахунками Нацради, – близько 438 тис. грн.

Нагадаємо, що 18 травня Нацрада оштрафувала 52 своїх ліцензіати за неподання або несвоєчасне подання інформації про структуру власності, хоча попередньо планувала оштрафувати 110 ліцензіатів.

Наводимо перелік чернігівських ліцензіатів, оштрафованих 3 червня:

Приватна ТРК «Оріон», смт Варва Чернігівської обл.
Радіоорганізація «Варвинське районне радіомовлення», смт Варва Чернігівської обл.
Радіоорганізація «Коропське районне радіомовлення», смт Короп Чернігівської обл.
Редакція Козелецького радіомовлення «Районні вісті», смт Козелець Чернігівської обл.
ПП «ТРК «Ефір-ТБ», м. Корюківка Чернігівської обл.
ДКП ТРК «Ніжинське телебачення» (НТБ), м. Ніжин Чернігівської обл.
ПП «ТРК Телком», смт Десна Чернігівської обл.
ТОВ ТРК «Тіса», м. Бахмач Чернігівської обл.

http://detector.media/rinok/article/115729/nacrada_oshtrafuvala_261_licenziata_za_porushennia_zakonodavstva_pro_prozorist_mediavlasnosti

Останні новини Чернігівщини

Про санепідситуацію в області. Офіційно

Про санепідситуацію в області. Офіційно 10:37

За 2 місяці 2020 року в області за медичною допомогою з приводу захворювання на інфекційні хвороби звернулося 41,5 тис. осіб, що на 26,6% менше кількості аналогічного періоду минулого року.

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в лютому. ДОВІДКА 10:33

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в лютому 2020 року становила 8540 грн.

КП

КП "Чернігівводоканал": Виконання інвестпрограми 2020 року не зупиняється 10:19

Наразі добігають кінця роботи з реконструкції водопроводу по вулиці Промисловій від вул. Попудренка до вул. Музичної. В рамках виконання інвестиційної програми КП «Чернігівводоканал» на 2020 рік буде замінено 836 м водопроводу. Роботи за договором з КП «Чернігівводоканал» виконує ТОВ «УТБ-ІНЖИНІРІНГ».

Чернігівщино, купуй рідне!

Чернігівщино, купуй рідне! 10:08

Ця акція, започаткована обласною державною адміністрацією, триває і стає ще більш актуальною в умовах карантинних обмежень, пов’язаних з поширенням коронавірусу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини