Засуджено жителя Прилук за замах на вбивство
Прилуцьким міськрайонним судом засуджено місцевого жителя за замах на вбивство та кадіжку (ч. 1 ст. 15, ч. 1 ст. 115, ч. 1 ст. 185 КК України).
Державним обвинувачем в суді надано беззаперечні докази, що у січні 2016 року обвинувачений, перебуваючи на території ферми СТОВ «Дружба Нова», що у Варвинському районі, бажаючи завдати смерті, наніс чоловіку тілесні ушкодження голови, в тому числі використовуючи сокиру.
Вважаючи, що потерпілий помер, злочинець заволодів його майном на суму 2 тис. грн.
Завдяки своєчасно наданій медичній допомозі потерпілий залишився живим.
Суд погодився з позицією державного обвинувача та призначив обвинуваченому покарання у виді 10 років позбавлення волі.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 09:34
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи та 2 особи постраждали.
27 січня: цей день в Україні і світі 09:33
День 1434 Російська агресія - Day 1434 Russian aggression
«Найважче тримати позиції під ударами КАБів» – поліцейський з Чернігівщини Сергій Жук на псевдо Джоні 20:20
Поліцейський стрілецького батальйону поліції Чернігівщини має військову освіту і досвід бойових дій з 2014 року: брав участь у деблокуванні Луганського аеропорту, у запеклих боях з окупантами на Сході. Нині Джоні – боєць стрілецького батальйону, який після поранення на фронті проходить лікування та реабілітацію.
СБУ викрила на Чернігівщині податківців, які «обкладали даниною» підприємців 20:17
Служба безпеки ліквідувала злочинну схему, яка діяла у фіскальному відомстві на Чернігівщині.
Тролейбусні маршрути №8 та №11 тимчасово курсуватимуть зі змінами 20:09
З 27 січня у Чернігові запроваджуються тимчасові зміни в роботі тролейбусних маршрутів у зв’язку з технічними обмеженнями електропостачання.