У Семенівці відкрили "Сонечко"
Після дороговартісної реконструкції ДНЗ «Сонечко», що у Семенівці, уже готове прийняти 240 вихованців. Урочисте відкриття дитячого садка відбулося сьогодні. Серед гостей — заступник голови ОДА Сергій Сергієнко, меценати та громадськість.
Реконструкція дитячого садка тривала з 1 листопада 2015 по квітень 2016 року. На неї витрачено близько 7 мільйонів гривень спільного бюджету Державного Фонду регіонального розвитку, Програми ЄС/ПРООН, Семенівської міської ради, громади району.
Ці кошти зокрема було витрачено на зовнішнє утеплення, реконструкцію частини будівлі під спортзал, заміну всієї внутрішньо будинкової системи опалення та вікон.
Особливість закладу полягає у тому, що до 12 груп ходитиме не лише малеча Семенівки, а й прилеглих несених пунктів — Карповицької і Жовтневої сільських рад.
— Завдяки спільним зусиллям задля єдиної мети маємо сьогодні за честь відкрити цей садочок. Нехай він стане першою сходинкою до успіху його вихованців, — зазначив Сергій Сергієнко та презентував маленьким господарям іграшки.
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.