Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 5 травня, 00:27:53

Як гідно відзначити День Конституції та День незалежності України, радилися сьогодні на робочій нараді в облдержадміністрації

02.06.2016   17:25Агенцiя

На робочій нараді під головуванням заступника голови – керівника апарату облдержадміністрації Наталії Романової сьогодні, 2 червня, обговорили концепцію проведення заходів з нагоди 20-ї річниці Конституції України, Дня Державного Прапора України та 25-ї річниці незалежності України.

Облдержадміністрацією вже затверджено відповідні плани заходів. Попередньо вони розміщувались на сайті ОДА для обговорення з громадськістю. Головні акценти – формування патріотичних настроїв, гідне вшанування воїнів-захисників суверенітету України, тих героїв, які загинули у зоні антитерористичної операції заради незалежності нашої країни. Важливим є підтримка їхніх родин, а також відзначення волонтерів, які є рушійною силою багатьох корисних, життєво необхідних справ. Традиційно значний пласт заходів – культурно-мистецькі проекти, в більшості – патріотичного спрямування. Не залишається поза увагою і молоде покоління, яке теж активно залучається до відзначення ювілейних державницьких свят.

Як зауважила Наталія Романова, обов’язково необхідно враховувати пропозиції від громадськості. Адже у тісній співпраці органів влади та ініціативних громадян, яка є об’єднуючим фактором, народжуються значимі вагомі проекти.

Під час наради керівниками підрозділів ОДА були озвучені нові креативні ідеї щодо відзначення свят. Якщо все вдасться реалізувати – то програми заходів обіцяють бути насиченими, змістовними і яскравими.

Останні новини Чернігівщини

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25

Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.

 Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії

Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04

В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.

4 травня: цей день в Україні і світі

4 травня: цей день в Україні і світі 09:59

День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини