Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 29 вересня, 17:32:47

Відбулася прес-конференція з нагоди відкриття ГО «Ініціатива "Активні громадяни"

02.06.2016   17:19Агенцiя

Передумовою створення була 2-річна робота волонтерського відділу в рамках діяльності ГФ «Самооборона Чернігівщини».

На початку діяльності пріоритетними були такі напрямки: допомога українській армії, забезпечення їх всім необхідним, поставка допомоги в зону АТО, стоматологічна допомога військовим, які перебувають на сході країни; патріотичне виховання молоді; проведення різноманітних заходів, акцій, ярмарків та ін. З вересня 2014 р. організація почала займатися допомогою родинам військових.

Було організовано склад гуманітарної допомоги, де родини бійців безкоштовно отримують все необхідне (одяг, взуття, іграшки, книжки, канцелярію та ін.). Крім цього, було забезпечено десятки родин дровами. Надано сприяння у вирішенні складних побутових питань громадян, надання юридичних та психологічних консультацій.

За 2015 рік було проведено 80 заходів по організації дозвілля та відпочинку як дітей бійців, так і цілих родин. Крім цього за минулий рік було організовано 9 поїздок з метою відпочинку діток по Україні та закордон.

Працює проект «Культурний десант», в рамках якого здійснюються поїздки на схід з показами українське кіно, пропагандою української культури, патріотичним вихованням молоді у звільнених від окупації містах.

Наразі волонтери прийшли до розуміння, що актуальним є питання підвищення громадянської активності людей, їхньої самосвідомості, підвищення бажання боротися за власні права та відстоювати свої інтереси. Тому для більш ефективної та якісної роботи була створена ГО «Ініціатива «Активні громадяни». Місія організації: «Від добрих справ до активного громадянського суспільства».

З метою працювати більш ефективно новоствореною організацією було розроблено операційний план до кінця 2016 року та стратегічний на 2016-2020 рр., напрацьовано план заходів. Про те, що вже було реалізовано, про плани, перспективи та бачення своєї діяльності і йшла мова на прес-конференції ГО «Ініціатива «Активні громадяни».

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 100 нових випадків COVID-19

Виявлено 100 нових випадків COVID-19 16:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 29 вересня в області зафіксовано 100 нових випадків COVID-19.

Прилуки: військовій частині А4245 65 років

Прилуки: військовій частині А4245 65 років 14:56

25 вересня відбулися урочистості з нагоди відзначення 65-річчя з дня заснування військової частини А4245.

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш

Довибори на нашому 208 окрузі з кожним днем стають все більш "радикальними" 14:49

Вже зрозуміло, що чесно боротися за перемогу мої опоненти не те що не збиралися, а навіть і не думали.

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій

Ніжин: відбулися засідання постійних депутатських комісій 14:44

Усі питання з порядку денного були детально вивчені та рекомендовані для розгляду на черговому пленарному засіданні Ніжинської міської ради.

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності

Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя ухвалила рішення притягнути суддю з Чернігова до дисциплінарної відповідальності 14:20

Відповідне рішення Друга Дисциплінарна палата Вищої ради правосуддя прийняла під час засідання 28 вересня, передає «Закон і Бізнес».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини