Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 07:44:40

Чим може допомогти громадськість медичній галузі?

01.06.2016   09:52Агенцiя

31 травня у громадському прес-центрі "Ініціатива" відбулась прес-конференція представника Чернігівської обласної громадської організації “Центр політичних студій та аналітики” Сергія Старченка.

Темою заходу стало підбиття підсумків програмної ініціативи "Громадське здоров'я" в рамках проекту  "Місцеві бюджети під  контролем громадських і пацієнтських організацій."

"Мета нашої діяльності максимально збільшити вплив громади на медичну галузь. Лише спільними зусиллями влади, медиків і громади ми зможемо вирішувати нагальні питання у сфері медицини, а їх, як відомо наразі велика кількість." – розповів Сергій Старченко.

Говорячи про успіхи медицини на Чернігівщині, можемо згадати про відкриття бази наявних препаратів у чернігівських лікарнях, збільшення виділених коштів на профілактику туберкульозу у дітей в 5 разів в порівнянні з минулим роком та  скасування добровільних внесків у дитячих поліклініках.

"В цьому році, для розвитку медицини на Чернігівщині було зроблено, як ніколи багато. Особливо це стосується сфери боротьби з такою соціальною хворобою, як туберкульоз. Не примножуючи своїх досягнень, адже в першу чергу це щоденна праця лікарів, хотілось би зазначити, що значна заслуга тут є і зі сторони громадськості, яка ці всі питання піднімала. А взагалі тільки разом: лікарі, громадськість та депутати, тільки працюючи в тандемі зможуть вирішити будь які питання в сфері медицини." – зазначив Сергій Старченко.

Підсумовуючи, Сергій Старченко зазначив, що громадські активісти і надалі продовжуватимуть моніторинг медичної галузі, та вноситимуть свої пропозиції до представників влади.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.