Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 листопада, 01:15:38

Посадову особу органу місцевого самоврядування засудили за підбурення до надання неправомірної вигоди та шахрайство

01.06.2016   09:35

Куликівським районним судом засуджено сільського голову за підбурення до надання неправомірної вигоди та шахрайство (за ч. 4 ст. 27, ч. 1 ст. 369-2, ч. 1 ст. 190 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що обвинувачений, перебуваючи на посаді сільського голови, за позитивне вирішення на засіданні сесії ради питання про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення торгівельного закладу запропонував підприємцю надати неправомірну вигоду в сумі 7 тис. грн.

Незважаючи не те, що підстави для відмови у прийнятті такого рішення відсутні, посадовець шляхом обману заволодів наданими орендарем коштами.

Вироком суду посадовця засуджено до покарання у виді штрафу в розмірі 200 неоподаткованих мінімумів громадян.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках поліцейські відзначили ліцеїстку, яка повідомила про спробу ворожого вербування 17:50

Начальник Прилуцького районного відділу поліції Василь Ободовський разом із начальницею сектору «Служба освітньої безпеки» Яною Гуменною відзначили ученицю місцевого ліцею Ангеліну Гришину.

На Алеї Героїв оновили меморіальну експозицію зі світлинами та історіями загиблих воїнів 17:39

У Чернігові на Алеї Героїв 26 листопада оновили інформаційні стенди зі світлинами та короткими біографіями ще 60 військовослужбовців, які віддали своє життя, захищаючи місто та Україну.

На Чернігівщині суд виніс вирок двом військовим рф, які незаконно позбавили волі та розстріляли мирних українців у Ягідному 16:47

Чернігівський районний суд завершив розгляд матеріалів кримінального провадження щодо військовослужбовців армії рф, які під час тимчасової окупації села Ягідне Чернігівського району незаконно позбавили волі двох цивільних чоловіків, утримували їх в нелюдяних умовах, а потім обох розстріляли. Суд ухвалив вирок окупантам – довічне позбавлення волі.

Безпека, освіта і відновлення після обстрілів: начальник ОВА працював у Новгород-Сіверському і Корюківському районах 16:06

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус разом із заступником Дмитром Синенком здійснили робочий візит на прикордоння.

Заступниця міського голови Вікторія Пекур провела зустріч із батьківською спільнотою щодо функціонування чернігівських шкіл і садків 22:35

26 листопада, представниці батьківської спільноти — матері дітей, які навчаються у чернігівських школах або відвідують дитячі садки — зібралися під стінами Чернігівської міської ради з ініціативою обговорити низку питань, що їх турбують.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини