Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 28 вересня, 19:22:13

Сталий розвиток за участі місцевих громад

31.05.2016   13:36

У Прилуках у рамках Програми ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3» наприкінці травня відбувся круглий стіл з питань сталого розвитку.

Учасники заходу - представники об’єднань співвласників багатоквартирних будинків(ОСББ), освітніх установ, які з 2015 року залучені до реалізації Програми в місті, та представники структурних підрозділів міської ради.

Декан Чернігівського національного технологічного університету Тетяна Сила ознайомила присутніх з історією концепції сталого розвитку, актуальними цілями, що визначені нормативними документами на міжнародному рівні. У своєму виступі Тетяна Сила окреслила основні глобальні тенденції та прогнози розвитку світової спільноти, що має базуватись на раціональному використанні ресурсів. Зауважила, що влада, бізнес, громада повинні працювати разом та співпрацювати, щоб людям жилося краще.

Керівники та члени ОСББ поділилися досвідом та надали поради щодо згуртування мешканців будинку, громад задля впровадження спільних ініціатив і розповіли про свої плани розвитку. Нові учасники програми, які цього року працюють над своїми мікропроектами (ОСББ «Телеоселя», «Наш дім», «Соборна,43», «Квартал-Прилуки»), мали можливість детально обговорити практичні питання.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 56 нових випадків COVID-19

Виявлено 56 нових випадків COVID-19 15:14

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 28 вересня в області зафіксовано 56 нових випадків COVID-19.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 110 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники 110 разів залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 15:08

Упродовж минулого тижня з 21 по 28 вересня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебували на цілодобовому чергуванні 191 чоловік особового складу та 59 одиниць спеціальної техніки.

Представники туристичної галузі Чернігівщини отримали відзнаки

Представники туристичної галузі Чернігівщини отримали відзнаки 15:00

Напередодні Всесвітнього дня туризму у Чернігівській ОДА привітали кращих представників туристичної галузі області, які відзначають своє професійне свято 27 вересня.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:53

28 вересня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника.

Дитини народилася поза медзакладом: як отримати свідоцтво?

Дитини народилася поза медзакладом: як отримати свідоцтво? 12:26

Отримання свідоцтва про народження дитини є своєрідною путівкою у життя. Більшість батьків знають, що задля успішної реалізації права малюка на перший документ, требазвернутися до органів державної реєстрації актів цивільного стану з відповідним пакетом паперів, зокрема з медичного закладу, де народилося чадо.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини