Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 08:42:57

За браконьєрство затримано 5 громадян УкраїниЗа браконьєрство затримано 5 громадян України

31.05.2016   07:46

Протягом вихідних днів, прикордонними нарядами затримано 5 громадян України, що не зважаючи на заборону, займалися забороненим під час нересту промислом риби.

Спочатку, на ділянці відділу прикордонної служби «Дніпровське», неподалік с. Прохорів Чернігівського району, прикордонний наряд на затоці річки Дніпро затримав 4 жителів м. Чернігів та с. Старий Білоус.

Ці літні чоловіки зяберними сітками, забороненими знаряддями лову, встигли незаконно добути рибу, нанісши шкоду державі на 15 тисяч гривень.

В іншому випадку, прикордонний наряд відділу прикордонної служби «Задеріївка», на затоці річки Дніпро неподалік від с. Коробки Ріпкинського району, затримав 47-річного жителя Чернігова.

В ході затримання у правопорушника вилучено зяберну сітку, довжиною 40-метрів та незаконно здобуту рибу різних видів. Встановлено, що браконьєр завдав державі шкоди на суму більше 2 тисяч гривень.

В діях правопорушників вбачаються кримінальні правопорушення за статтею 249 Кримінального Кодексу України «Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом». Міру відповідальності цим «горе-рибалкам» визначать Чернігівський та Ріпкинський судит.

Останні новини Чернігівщини

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад

Центральна виборча комісія призначила вибори до районних рад 18:56

Постанову підтримали усі члени Комісії.

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми

День відкритих дверей в онлайн. Чернігівський офіс Програми "U-LEAD" розповів про свою роботу громадам 15:45

«Місцеве самоврядування глибоко укорінене у демократичній ментальності українців, що документально було виражено у Магдебурзькому праві ще 600 років тому. Громади Прилук, Березної та Чернігова, представники яких сьогодні є учасниками нашого заходу, вже тоді були наділені цим правом.

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений

Чернігів: капітальний ремонт дороги на Героїв Чорнобиля фактично завершений 15:35

Капітальний ремонт вулиці Героїв Чорнобиля, які виконувався у два етапи протягом двох років, завершується. Протягом цього тижня тут вкладали верхній шар асфальтного покриття.

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян

Ніжинський міський голова Анатолій Лінник провів особистий прийом громадян 15:28

Анатолій Лінник провів черговий особистий прийом громадян. Це ще один елемент відкритості влади та здійснення постійного діалогу з громадою.

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков з робочою поїздкою відвідав Чернігівщину 15:20

Дмитро Разумков відвідав Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» у місті Батурин, заклад дошкільної освіти № 3 «Дитяча Академія», ТОВ «ПЕТ Технолоджиз» та Чернігівську швейну фабрику «Елегант», Центр підтримки підприємництва, інновацій та стартапів.