Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 січня, 12:15:39

Засідання круглого столу "Сталий розвиток за участі місцевих громад"

28.05.2016   13:13

25 травня у великому залі Ніжинської міської ради відбулось засідання круглого столу «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

Засідання проводилось з метою розповсюдження досвіду впровадження ініціатив громадських організацій та ОСББ на місцевому рівні, ознайомлення із загальними принципами підходу сталого соціального, економічного та екологічного розвитку, залучення організацій, громад міста до застосування на практиці підходу сталого місцевого розвитку.

Захід розпочався зі вступного слова першого заступника міського голови Григорія Олійника. Далі виступила Тетяна Сила, декан факультету соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету, з презентацією на тему: «Сталий розвиток в Україні – міф чи реальність?», яка була обговорена учасниками круглого столу.

Учасники заходу, серед яких були присутні представники ОСББ та громадських об’єднань-учасників Проекту ЄС/ПРООН, також обговорили загальні принципи підходу сталого розвитку на місцевому рівні, кращі практики розвитку організацій громад міста, досвід застосування заходів енергозбереження в багатоквартирних будинках.

Ще однією темою для обговорення стала тема розвитку ОСББ та громадських організацій як важливої ланки для досягнення сталого розвитку на місцевому рівні, представлена Ніною Підколзіною, координатором Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

17 січня - Всесвітній день снігу

17 січня - Всесвітній день снігу 08:26

Ідея створення Всесвітнього дня снігу напрошувалася вже дуже давно. З 2007-го року почали з’являтися перші акції міжнародного характеру, які згодом були включені до порядку денного цього дня. У 2011-му році Міжнародною федерацією лижного спорту (FIS) на 2012-й рік нарешті було заплановано ряд щорічних заходів, присвячених цій знаменній події. FIS виступила засновником Дня снігу, відзначати який вирішили в третю неділю січня.

Виявлено 134 нових випадків COVID-19

Виявлено 134 нових випадків COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 16 січня в області зафіксовано 134 нових випадки COVID-19.

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі

Учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі 12:45

Згідно з нормативними документами атестація випускників 9-х класів може проводитися в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини