Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 14 листопада, 02:05:49

Засідання круглого столу "Сталий розвиток за участі місцевих громад"

28.05.2016   13:13

25 травня у великому залі Ніжинської міської ради відбулось засідання круглого столу «Сталий розвиток за участі місцевих громад».

Засідання проводилось з метою розповсюдження досвіду впровадження ініціатив громадських організацій та ОСББ на місцевому рівні, ознайомлення із загальними принципами підходу сталого соціального, економічного та екологічного розвитку, залучення організацій, громад міста до застосування на практиці підходу сталого місцевого розвитку.

Захід розпочався зі вступного слова першого заступника міського голови Григорія Олійника. Далі виступила Тетяна Сила, декан факультету соціальної роботи Чернігівського національного технологічного університету, з презентацією на тему: «Сталий розвиток в Україні – міф чи реальність?», яка була обговорена учасниками круглого столу.

Учасники заходу, серед яких були присутні представники ОСББ та громадських об’єднань-учасників Проекту ЄС/ПРООН, також обговорили загальні принципи підходу сталого розвитку на місцевому рівні, кращі практики розвитку організацій громад міста, досвід застосування заходів енергозбереження в багатоквартирних будинках.

Ще однією темою для обговорення стала тема розвитку ОСББ та громадських організацій як важливої ланки для досягнення сталого розвитку на місцевому рівні, представлена Ніною Підколзіною, координатором Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій

Відбулася урочиста передача двох службових автомобілів для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій 15:44

13 листопада поточного року, відбулася урочиста передача двох службових автомобілів «Renault Duster» для медичних працівників Іванівської та Киїнської амбулаторій загальної практики сімейної медицини.

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі

Верховна Рада проголосувала за проєкт закону щодо продажу сільськогосподарської землі 15:36

Відповідне рішення на засіданні Верховної Ради 13 листопада підтримали 240 народних депутатів.

Чернігівський пологовий будинокзустрічав

Чернігівський пологовий будинокзустрічав "ранніх пташок" 12:54

Саме так іноді лагідно називають діточок, що народилися передчасно.

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради

Безхазяйний дитячий садок передано у комунальну власність територіальної громади Коропської селищної ради 12:28

Під час здійснення представницьких повноважень, Коропським відділом Бахмацької місцевої прокуратури встановлено, що на території Билського старостинського округу Коропської селищної ради знаходиться нерухоме майно, а саме нежитлова будівля, яке має ознаки безхазяйності.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини