Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 30 січня, 20:04:48

На Красній площі Чернігова містяни взяли участь в заходах до 100 днів роботи патрульної поліції

28.05.2016   12:05

З нагоди цієї події заступник голови Чернігівської обласної Державної адміністрації Наталія Романова вручила патрульним автомийку та автомобільний пилосос.

В Чернігові останній дзвоник у школярів співпав ще з одним святом – ста днями роботи нової патрульної поліції. На центральній площі міста, яка називається Красна (тобто красива), вишикувалися патрульні автомобілі та юнаки і дівчата в чорній поліцейській формі.

Школярі та просто чернігівці й гості міста мали нагоду сфотографуватися з патрульними, поспілкуватися з ними та висловити їм свої побажання. Всі перехожі з дітками обов’язково отримували повітряні кульки з символікою патрульної поліції Чернігова.

Не оминула своєю увагою цю подію і влада. Так, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова привітала правоохоронців із їх першим ювілеєм, побажала подальших успіхів та вручила патрульним автомийку та автомобільний пилосос, щоб, як сказала вона, у наших зразкових патрульних поліцейських були чисті не тільки душі й помисли, а й автівки. У відповідь поліцейські пообіцяли добре дбати про порядок у місті над Десною та робити його чистим від криміналу.

Як і було обіцяно в анонсі, дітлахи мали нагоду посидіти в патрульних автомобілях, поспілкуватися з поліцейськими та просто зарядитися позитивом. Місцеві журналісти визнали, що свято вдалося на славу.
 

Останні новини Чернігівщини

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого

Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10

З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.

Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05

Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).

У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36

Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн

Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32

Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання

Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25

Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини