Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 серпня, 13:26:58

Поліція затримала серійного крадія, який в Чернігові винаймав квартири та обкрадав їх

16.05.2016   16:40

Кримінальна поліція Чернігова спільно із столичними колегами затримала вихідця з Луганщини, який обкрадав орендовані квартири.

Як розповів начальник Чернігівського відділу поліції підполковник поліції Сергій Кагітін, до чергової частини надійшла заява від 27-річної чернігівки, що з квартири, яку вона здавала в оренду, викрадено два плазмові телевізори.

В ході подальшої перевірки поліцейськими було встановлено, що квартиру подобово винаймав 27-річний мешканець Луганської області. Коли ж власниця увечері прийшла до квартири, то не знайшла ні квартиронаймача, ні двох плазмових телевізорів.

Отримавши дані та прикмети зловмисника, поліція зв'язалася з київськими колегами. В результаті столичні правоохоронці затримали крадія «на гарячому» при спробі здійснити крадіжку телевізора з орендованої квартири у Києві. Він зізнався у скоєному та повідомив правоохоронцям, що викрадені з чернігівської квартири телевізори він заклав у ломбард.

Сергій Кагітін повідомив, що за фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище або що завдала значної шкоди потерпілому) - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.

Затриманий перебуває в слідчому ізоляторі. Поліцейські перевіряють його причетність до інших подібних крадіжок, скоєних в Україні. Триває досудове розслідування.

Останні новини Чернігівщини

Туризм Чернігівщини: підсумки І півріччя 2026 року 12:51

Чернігівщина – прифронтова область, яка щодня потерпає від ворожих обстрілів. Російські атаки завдають шкоди не лише житловій та критичній інфраструктурі, а й туристичним об'єктам і пам'яткам культурної спадщини.

росіяни продовжують тероризувати мирне населення Чернігівщини: постраждала дитина 12:19

Ворог щодня атакує Чернігівську область безпілотниками. Вчора ввечері у м. Городня Чернігівського району росіяни поцілили БпЛА по приватному домогосподарству – 10-річна дівчинка отримала легку реакцію на стрес та садна, без госпіталізації.

У Прилуцькій гімназії № 2 будують протирадіаційне укриття 11:47

У Прилуцькій гімназії № 2 розпочали будівництво протирадіаційного укриття.

Партнерство та підтримка: українські поліцейські з робочим візитом побували в Латвії 11:26

Українських і латвійських поліцейських об’єднує багаторічна співпраця, яка набула особливої ваги під час повномасштабного ворожого вторгнення.

Ангеліна Шепель — п’ята на чемпіонаті світу U20 зі штовхання ядра 10:35

Вітаємо вихованку ОДЮСШ з олімпійських видів Чернігівської обласної ради Ангеліну Шепель із п’ятим місцем на чемпіонаті світу з легкої атлетики серед юніорів U20, який відбувся у місті Юджин, штат Орегон, США.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини