Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 15 травня до 8:00 16 травня 2016 року.
МНС
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Дорожньо-транспортні пригоди – 3:
- в с. Заїзд Прилуцького району по вулиці Набережній о 22 год. 38 хв. 15 травня водій автомобіля "Zaz Lanos" здійснив наїзд на пішохода, який перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, перетинав проїжджу частину дороги у невстановленому для пішохідного переходу місці. Внаслідок пригоди пішохід отримав тілесні ушкодження;
- в м. Чернігові по вул. І. Мазепи біля будинку № 60 о 7 год. 37 хв. 15 травня водій автомобіля "Audi", перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, не впорався з керуванням та здійснив зіткнення зі стійкою воріт. Внаслідок пригоди водій автомобіля отримав тілесні ушкодження, був доставлений до неврологічного відділення Чернігівської міської лікарні №2;
- в м. Семенівка по вул. Богдана Хмельницького біля будинку № 205 о 14 год. 26 хв. 15 травня водій мопеда марки "DELTA" здійснив наїзд на велосипедиста, який рухався в попутному напрямку. Внаслідок пригоди велосипедист отримав тілесні ушкодження.
Пожежі – 3, з них 1 пожежа в житловому секторі та 2 інші пожежі.
Радіаційний фон:
На території області радіаційний фон зареєстровано в межах 8-12 мікрорентген/годину, в тому числі: Чернігів – 11 мкр/год., Ніжин – 12 мкр/год., Прилуки – 12 мкр/год., Остер – 12 мкр/год., Покошичі – 10 мкр/год, Семенівка – 11 мкр/год., Щорс – 8 мкр/год.
Прогноз погоди:
За прогнозом облгідрометеоцентру на території області з 20 години 15 травня до 20 години 16 травня очікується мінлива хмарність, без опадів. Вітер північно-західний 5-10 м/с. Температура вночі 7-12º тепла, вдень 14-19º тепла.
По Чернігову температура вночі 9-14º тепла, вдень 17-19º тепла.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина вшанувала пам’ять загиблих у бою під Крутами 14:24
108 років тому біля залізничної станції в Крутах кількасот українських вояків і студентів (деяким було всього 16) чотири дні стримували наступ більшовиків на Київ. Цей подвиг дав можливість укласти Брест-Литовський мир та став символом нескореності, стійкості і самопожертви української молоді в боротьбі за державність.
У Сновській громаді поліцейські повідомили про підозру чоловіку, який систематично вчиняв домашнє насильство 14:20
Житель Сновська за свої протиправні дії понесе кримінальну відповідальність – кривднику загрожує до двох років позбавлення волі.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:18
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа загинула.
«Бій за майбутнє»: до Дня пам'яті Героїв Крут–2023 10:17
29 січня в Україні відзначають річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність, прикладом для сучасних захисників України, як успішно боротися проти численного ворога.
Прилуцькі поліцейські розшукали зловмисника, який викрав із банківської картки пенсіонера більше 70 тисяч гривень 08:45
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури оголосили підозру 28-річному місцевому мешканцю.