Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 3 грудня, 20:24:19

Винесено вирок за розміщення матеріалів антиукраїнського характеру

16.05.2016   07:19

Прилуцький міськрайонний суд Чернігівської області виніс вирок місцевій мешканці, яка розміщувала антиукраїнські матеріали в російських соцмережах.

У 2014 році жінка переїхала з тимчасово окупованих територій до родичів на Чернігівщину і, маючи статус переселенки,  отримувала соціальні виплати від української держави.

В той же час вона через соціальну мережу продовжувала регулярно підтримувати зв’язки з представниками незаконних збройних формувань т.зв. "ДНР/ЛНР".

Терористи надсилали агітаторці матеріали пропагандистського характеру, які містили заклики до активної оборони самопроголошених «ДНР/ЛНР» та «новоросії», опору діям підрозділів Збройних Сил України та українських добровольчих батальйонів.

Антиукраїнські "агітки" зловмисниця викладала у створені нею групи в російських соціальних мережах. Співробітниками СБУ викрили спільницю терористів у квітні 2016 року.
   
Вироком суду сепаратистку визнано винною у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 110 Кримінального кодексу України та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з встановленням іспитового терміну - 2 роки.

Останні новини Чернігівщини

 «3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів

«3000 км Україною» – програма стартувала у тестовому режимі для прифронтових регіонів 11:34

Уряд ухвалив низку рішень, що забезпечать додаткову підтримку жителів прифронтових територій та започаткують системне державне фінансування пасажирських залізничних перевезень.

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок

Стартували безоплатні освітні заходи з розвитку професійних навичок жінок 10:56

25 листопада відбувся перший онлайн-тренінг «Лідерство і соціальна відповідальність у бізнесі. Мистецтво партнерств» у межах програми «Підтримка розширення економічних прав жінок в Україні».

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні

Директор підприємства підозрюється у заволодінні бюджетними коштами на ремонті лікарні 10:49

За процесуального керівництва Козелецької окружної прокуратури повідомлено про підозру директору підприємства у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовим становищем, вчиненому в умовах воєнного стану та у видачі завідомо неправдивих офіційних документів службовою особою (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

«Спас Чернігівський: Собор як місце єднання»: у Софії Київській презентували спецвипуск журналу про чернігівську пам’ятку 10:13

Вчора у Національному заповіднику «Софія Київська» провели презентацію спецвипуску журналу «Антиквар», присвяченого чернігівському Спасо-Преображенському собору.

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів

Городнянські поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, вміст алкоголю в крові якого перевищував допустиму норму більш ніж у 14 разів 09:35

Поліцейські сектору реагування патрульної поліції ВП №3 (м. Городня) Чернігівського райуправління поліції викрили 53-річного водія автомобіля ВАЗ, який керував транспортом у стані алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини