Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 28 серпня, 11:56:59

Поліція закликає громадян бути обережними, купуючи товари через Інтернет

14.05.2016   12:08Агенцiя

Користуючись довірливістю громадян, тільки протягом одного дня Інтернет-шахраї обдурили трьох покупців.

Так, по допомогу до Ніжинського відділу поліції звернувся житель Ніжина і повідомив, що на одному з сайтів замовив морський контейнер. Продавець запросив за товар передоплату, покупець погодився і перерахував 60 тисяч гривень на вказаний рахунок. Отримавши гроші, продавець одразу перестав виходити на зв'язок, і товар теж не прислав.

В Ічнянському районі селянин вирішив купити трактор. До того ж, ціна була цілком прийнятною. Перерахувавши продавцю частину грошей – 20 тисяч гривень, фермер став чекати коли прибуде сільгосптехніка.

Але продавець раптом перестав відповідати на дзвінки, товар не надходив, то ж покупець зрозумів, що його ошукали і звернувся в поліцію.

В Новгороді-Сіверському автомобіліст замовив через сайт безкоштовних оголошень коробку передач, перерахувавши на картковий рахунок продавця 10 тисяч гривень. Отримавши гроші, псевдопродавець одразу припинив усі контакти з покупцем і товар не надіслав.

В усіх випадках інформація про подію внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) – карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Поліція наполегливо радить любителям покупок через Інтернет оплачувати товар наложеним платежем виключно після його отримання. Це убереже вас від шахраїв та гарантуватиме безпеку покупок.

Останні новини Чернігівщини

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки

СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30

Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти

Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29

Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:26

Протягом минулої доби зареєстровано 16 небезпечних подій, а саме: 4 дорожньо-транспортні пригоди та 12 пожеж. Внаслідок цих подій 5 осіб постраждали.

28 серпня: цей день в Україні і світі 09:24

День 1647 Російська агресія - Day 1647 Russian aggression

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця

На Чернігівщині поліцейські затримали чоловіка, який тяжко травмував односельця 14:57

Оперативники та слідчі відділення поліції №1 (селище Короп) Новгород-Сіверського відділу поліції затримали 54-річного чоловіка, причетного до заподіяння тяжких тілесних ушкоджень односельцю під час спільного вживання алкогольних напоїв.