Поліція Чернігова розслідує факт підробки документів експортерами лісу
Посадовці одного з комерційних товариств з метою отримання сертифікату відповідності для здійснення експортних операцій подали недостовірну інформацію про походження лісу та пиломатеріалів.
До чергової частини Чернігівського відділу поліції ГУНП в Чернігівській області надійшла інформація, що посадові особи товариства з обмеженою відповідальністю аби отримати сертифікат відповідності товару подали недостовірну інформацію про походження лісу та виготовлених з нього пиломатеріалів.
В ході перевірки інформації поліція встановила, що підприємство співпрацює з кількома постачальниками сировини. Для отримання сертифікату відповідності, необхідного для експорту лісопродукції, товариство надало до Чернігівського обласного управління лісового та мисливського господарства товарно-транспортні накладні з реквізитами зазначених постачальників, які не відповідають дійсності.
В діях посадових осіб товариства вбачаються ознаки кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 358 Кримінального кодексу України (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) - караються штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до двох років.
Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Прокуратура через суд стягнула з лісгоспу майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев 11:54
Господарський суд Чернігівської області у повному обсязі задовольнив позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури та зобов’язав ДП «Новгород-Сіверськрайагролісгосп» відшкодувати майже 1,4 млн грн шкоди, завданої незаконною порубкою дерев.
У Корюківській громаді працює мобільна соціальна служба 11:51
На Корюківщині запроваджено новий формат соціальної підтримки, який дозволяє оперативно реагувати на потреби мешканців, особливо у віддалених населених пунктах. З червня тут працює мобільна соціальна служба – на базі місцевого Центру надання соціальних послуг.
3740 звернень щодо домашнього насильства: у Чернігівській ОВА відбулося засідання профільної робочої групи 11:48
Напередодні старту Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» у Чернігові провели засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у співпраці та за підтримки Сабкластеру з питань гендерно зумовленого насильства та Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.
У Чернігові поліцейські оперативно встановили і затримали грабіжника 11:46
Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції спільно з патрульними поліцейськими «за гарячим слідом» встановили 18-річного молодика, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном 50-річної чернігівки.
Чернігівські поліцейські перекрили канал незаконного поширення психотропних речовин 11:45
Оперативники Чернігівського районного управління поліції викрили 42-річного чоловіка, який займався розповсюдженням особливо небезпечних психотропних речовин. Зловмисника затримано, йому загрожує до 10 років позбавлення волі.