Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 квітня, 07:25:17

Заступники голів районних рад отримали відповіді на усі запитання про "децентралізацію"

12.05.2016   10:19Агенцiя

11 травня заступники голів районних рад Чернігівщини ознайомилися з процесом «децентралізації» і змогли отримати відповіді на усі наболілі запитання.

Юрист-аналітик Інституту громадянського суспільства Олександр Врублевський провів семінар «Повноваження органів місцевого самоврядування та виконавчої влади: вчора, сьогодні, завтра».

В рамках семінару він розповів, що собою являє децентралізація влади, а саме, це процес перерозподілу повноважень між органами державної влади та органами місцевого самоврядування з передачею останнім оптимальної кількості необхідних повноважень та відповідних ресурсів.

Також, за допомогою інфографіки експерт докладно поясним, що собою представляє об’єднана територіальна громада і які сфери компетенції у неї сьогодні вже є. В своєму виступі Олександр Врублевський, також розповів про сфери компетенції районів і зазначив, що змін боятися не потрібно.

У всіх присутніх було дуже багато запитань, на які експерт надав вичерпні відповіді і пообіцяв усім бажаючим, передати книжки «Запитання – Відповіді про децентралізацію». Ці книжки, Олександр Врублевський запропонував передати через Офіс Реформ у Чернігівській області всім тим, хто зателефонує чи напише з проханням отримати такий посібник.

Останні новини Чернігівщини

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ

Ніжин: щотижнева розширена оперативна нарада при міському голові. Інформація керівників медичних установ 13:55

6 квітня відбулась щотижнева розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника. На період карантинного режиму змінений формат наради, щоб мінімізувати перебування великої кількості людей.

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів

У Чернігові про одиноких літніх людей піклуються фахівці двох територіальних центрів 13:49

У Чернігові про самотніх людей похилого віку, які вже потребують сторонньої допомоги, піклуються, зокрема, фахівці територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад.

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області

Поліцейські інформують: ТОП-3 аварійно-небезпечних ділянок Чернігівської області 13:45

За поліцейською статистикою, аварії на Чернігівщині найчастіше траплялися у світлий час доби. За видами транспорту учасниками ДТП у 83,5% були легкові автівки, у 10,5% – вантажівки та у 6% мототранспорт.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 11:22

Епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ як в Україні, так і в області відповідає середньорічному рівню для даної пори року.

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій

Упродовж минулого тижня надзвичайники врятували 1 особу та 274 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій 11:14

Упродовж минулого тижня з 30 березня по 6 квітня щоденно в підрозділах Управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 196 чоловік особового складу та 61 одиниця спеціальної техніки.